wrzesień 2019

Konkurs Wielkanocny 2019

Konkurs Wielkanocny

Dnia 10 kwietnia br., w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Wyszewie odbył się konkurs kulinarny dla dzieci pt: „Jajko w potrawie wielkanocnej". Wszystkie dania na powyższą uroczystość przygotowały własnoręcznie lub z pomocą rodziców, dzieci ze świetlicy. Komisja w składzie: sekretarz Gminy Manowo pani Irena Oleksy, pani Daria Stasiak z Koła Gospodyń Wiejskich w Wyszewie oraz proboszcz parafii Wyszewo ks. Waldemar Dembowski oceniała potrawy w dwóch kategoriach: I kategoria - ciasta i II -potrawy wielkanocne.

W kategorii pierwszej, miejsce I zajęła Gabriela Krasucka – Kowalska za „ Sernik wiedeński” , II miejsce Sandra Gałka za „ Babka z likierem jajecznym” i III miejsce Aleksandra Gładysz za „ Babeczki świąteczne”. W kategorii drugiej I miejsce zajęła Zuzanna Wojnarowska za „ Jajka faszerowane rzeżuchą”, II miejsce Łukasz Rembisz za „ Jajka faszerowane z pieczarkami” i III miejsce Jakub Sobański za „ Jajka faszerowane z serem”.

Konkurs Wielkanocny  Konkurs Wielkanocny  Konkurs Wielkanocny  Konkurs Wielkanocny
 Konkurs Wielkanocny  Konkurs Wielkanocny