czerwiec 2018

Turniej tenisa stołowego 2018

27 stycznia br.. z inicjatywy Jakuba Chotkowskiego, został rozegrany Czwarty Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala w Gminnym Ośrodku Kultury w Wyszewie. Turniej był skierowany do dzieci, młodzieży i dorosłych. Do udziału zgłosiło się wielu chętnych. W kategorii „Dzieci” miejsce I zajął Krzysztof Rembisz, miejsce II Bartosz Pietrzak natomiast miejsce III Józef Artym. W kategorii „Młodzież” miejsce I zajął Radosław Chotkowski, drugie Julia Zawadzka miejsce III Jakub Chotkowski. Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami, natomiast pozostali otrzymali wyróżnienia.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Radzie Sołeckiej za ufundowanie nagród , pani sołtys Sylwii Krępeć, Gminnemu Ośrodkowi Kultury W Wyszewie oraz wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju i zapraszamy za rok.

Turniej Tenisa Stołowego  Turniej Tenisa Stołowego  Turniej Tenisa Stołowego  Turniej Tenisa Stołowego
 Turniej Tenisa Stołowego  Turniej Tenisa Stołowego