Kalendarium imprez  

luty 2018
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4
   

Polityka bezpieczeństwa  

   

Aktualności

Zajęcia kulinarne !

Szczegóły

 

Czytaj więcej...

Dyskoteka Walentynkowa

Szczegóły

 

 

Czytaj więcej...

Turniej tenisa stołowego 2018

Szczegóły

 

27 stycznia br.. z inicjatywy Jakuba Chotkowskiego, został rozegrany Czwarty Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala w Gminnym Ośrodku Kultury w Wyszewie. Turniej był skierowany do dzieci, młodzieży i dorosłych. Do udziału zgłosiło się wielu chętnych. W kategorii „Dzieci” miejsce I zajął Krzysztof Rembisz, miejsce II Bartosz Pietrzak natomiast miejsce III Józef Artym. W kategorii „Młodzież” miejsce I zajął Radosław Chotkowski, drugie Julia Zawadzka miejsce III Jakub Chotkowski. Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami, natomiast pozostali otrzymali wyróżnienia.

Czytaj więcej...

FERIE W ŚWIETLICY

Szczegóły

 

 

Czytaj więcej...

ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ

Szczegóły

 mc

Czytaj więcej...

Spotkanie wigilijne

Szczegóły

spotkanie wigilijne01015 grudnia br. odbyło się spotkanie wigilijne. Na początku dzieci uczęszczające do świetlicy zaśpiewały przepiękne kolędy. Było również wspólne dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń oraz poczęstunek. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim aktywnym mamom za współpracę ze świetlicą, radzie sołeckiej, pani sołtys Sylwii Krępeć, za to, że w czasie wszystkich imprez, które odbywają się w świetlicy, możemy na nich liczyć.

Z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia pragniemy życzyć wszystkim zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń. Żeby ten magiczny, świąteczny czas każdy spędził w gronie najbliższych, w miłej, ciepłej atmosferze. Życzymy wszystkim najjaśniejszej gwiazdki, przepięknej choinki, smacznego karpia w wigilię oraz moc prezentów. W Nowym zaś, 2018 Roku, niech wszystko będzie lepsze niż w poprzednim i tak niech się dzieje już, co rok. Życzymy, więc pomyślności, samych radosnych chwil i jak najwięcej rodzinnej miłości. Wspólnie z Wami dzielimy się opłatkiem. Niech będzie to zapowiedź wszystkiego, co najlepsze w przyszłości. Życzą dzieci ze świetlicy w Wyszewie wraz z Panią Małgorzatą Kowal.

Czytaj więcej...

Warsztaty –wianki adwentowe

Szczegóły

WARSZTATY- WIANKI ADWENTOWE009Dnia 01.122017 r. w świetlicy w Wyszewie odbyły się warsztaty robienia wianków adwentowych. Zajęcia prowadziła pani sołtys Sylwia Krępeć. Pani Sylwia krok po kroku pokazała w jaki sposób można samodzielnie wykonać wianek. Wszystkie wianki udały się znakomicie!

Czytaj więcej...

ANDRZEJKI

Szczegóły

andrzejki13Dnia 29 listopada br. o godz.14: 00 w świetlicy w Wyszewie odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Wszyscy bawili się świetnie, a powodów do radości było wiele. Wróżki przy pomocy rekwizytów przepowiadały dzieciom przyszłość. Nie zabrakło ustawiania bucików. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji. Świetliczaki doskonale się bawili tańcząc w rytm ulubionej muzyki.

Czytaj więcej...

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Szczegóły

11 listopada021Dnia 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. To wielka data- symbol miłości do ojczyzny, walki o wolność, wiary i zwycięstwa. 08 listopada br. wychowankowie świetlicy uczestniczyli w zajęciach, mających na celu uczczenia 99 rocznicy niepodległości naszego kraju. Dzieci biorące udział w spotkaniu, wysłuchały pogadanki na temat powyższego święta. Podczas zajęć dzieci w kolorowały godło, flagę oraz zrobiły kotyliony narodowe.

Czytaj więcej...

Pamiętajmy o mogiłach na "wyszewskich cmentarzach"

Szczegóły

stroiki014Dnia 26 października br. w świetlicy zostało zorganizowane spotkanie w ramach akcji „Pamiętajmy o mogiłach na wyszewskich cmentarzach". W spotkaniu tym uczestniczyła Pani sołtys Sylwia Krępeć, instruktor świetlicy , dzieci oraz mamy. Pod kierownictwem pani Sylwii Krępeć i pani Małgorzaty Kowal, dzieci wykonały stroiki, które 30 października zanieśliśmy na cmentarze. Dzięki tej akcji ,żadna mogiła w tym wyjątkowym dniu 1-ego listopada nie zostanie pominięta. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie oraz pomoc,a w szczególności Nadleśnictwu Manowo za przekazanie nam środków na zakup zniczy i kwiatów.

Czytaj więcej...

KONKURS

Szczegóły

KONKURS013Dzieci ze świetlicy wzięły udział w konkursie „ Moje miejsce do spędzania wolnego czasu.” Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w czasie „ I Biesiady Wyszewskiej”. Wszystkie dzieci, które zgłosiły się do konkursu otrzymały nagrody. Uczestnikom gratulujemy. Organizatorem konkursu była Rada Sołecka Wyszewo oraz Stowarzyszenie „ Przyjazna Dłoń”.

Czytaj więcej...

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Szczegóły

DZIEN EDUKACJI NARODOWEJ15Z okazji Dnia Nauczyciela, podczas zajęć plastycznych, dzieci ze świetlicy wykonały własnoręcznie laurki dla swoich ulubionych nauczycieli.  
Uczestnicy zajęć stworzyli przepiękne „kartki". Podczas pracy widać było ich ogromne zaangażowanie i zadowolenie z efektów końcowych.

Czytaj więcej...

RAJD ROWEROWY

Szczegóły

glownewyszewo

Czytaj więcej...

ZAJĘCIA KULINARNE

Szczegóły

GŁÓWNE

Czytaj więcej...

SPRZĄTANIE ŚWIATA

Szczegóły

SPRZĄTANIE ŚWIATA037Dnia 22 września br. dzieci ze świetlicy Wyszewie, wzięły udział w akcji „ Sprzątanie świata”. Jak co roku udaliśmy się do pobliskich lasów.
„Świetliczaki” chętnie sprzątały świat i dokładnie segregowały zebrane odpady, wykazując się przy tym dużą wiedzą. Cieszymy się, że choć tak mogliśmy pomóc oczyścić Naszą Planetę. Pani sołtys Sylwii Krępeć dziękujemy za zakup worków i pysznych lodów.

Czytaj więcej...

BEZPIECZNA DROGA

Szczegóły

BEZPIECZNA DROGA027Wraz z początkiem roku szkolnego wzrasta natężenie ruchu drogowego.
Bardzo często najmłodsi nie zdają sobie sprawy z zagrożenia, zachowując się nierozważnie i niebezpiecznie. Przez cały tydzień w świetlicy tematem zajęć była „Bezpieczna droga do szkoły i świetlicy”. Dzieci poznały podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się w drodze do świetlicy i szkoły. Na zajęciach zostały omówione podstawowe zasady obowiązujące w ruchu drogowym, sygnalizacji świetlnej, przejścia dla pieszych, znaków drogowych, przejścia poboczem oraz jazdy na rowerze. Po wspólnej pogadance każde dziecko otrzymało odblask do plecaka.

Czytaj więcej...

SPACER DO LASU

Szczegóły

GŁÓWNE

Czytaj więcej...

WAKACJE 2017

Szczegóły

 

główne

SPRAWOZDANIE WAKACJE 2017 (KLIKNIJ TUTAJ)

Czytaj więcej...

"WSZYSCY JESTEŚMY TACY SAMI"

Szczegóły

Udział dzieci w Gminym spotkaniu integracyjnym
 " WSZYSCY JESTEŚMY TACY SAMI"

Czytaj więcej...

Plan pracy

Szczegóły

Plan pracy świetlicy wiejskiej w okresie zorganizowanych zajęć wakacyjnych Wyszewo 2017

Czytaj więcej...

WAKACJE

Szczegóły

ZAPRASZAMY DZIECI W WIEKU 7-13 LAT NA ZAJĘCIA WAKACYJNE

DZIEŃ DZIECKA

Szczegóły

DZIEŃ DZIECKA2003 czerwca br. na palcu rekreacyjnym przy GOK, odbył się Dzień Dziecka. Organizatorzy zamówili dla maluchów dmuchany zamek, z którego można było korzystać do woli oraz wiele gier i zabaw. Dzieci chętnie brały udział w konkursach sprawnościowych zorganizowanych przez instruktora Małgorzatę Kowal i panią Kamilę Sobieraj. Pan Jacek Jachimowski z Klubu Sportowego „LOTNIK" w Rosnowie, zorganizował turniej strzelecki dla dzieci. Pierwsze miejsce w strzelaniu do celu zajął Bartosz Sobański, drugie Bartosz Hoffmann, a natomiast III miejsce Bartosz Pietrzak. W czasie imprezy odbył się konkurs plastyczny pt: „Zwierzęta naszych lasów". Pierwsze miejsce zajęła Roksana Bunga, drugie Adrian Łukowski, trzecie Sandra Gałka. Przygotowane atrakcje cieszyły się wielkim zainteresowaniem, a każda konkurencja była nagradzana słodkim upominkiem. Podczas imprezy na grillu skwierczały smakowite kiełbaski dla wszystkich chętnych oraz pyszne ciasto upieczone przez mamy.
Sołtys Sylwia Krępeć, Rada Sołecka oraz instruktor Małgorzata Kowal dziękują wszystkim za zaangażowanie w organizację imprezy.

Czytaj więcej...

Maj

Szczegóły

glowne

Czytaj więcej...

DZIEŃ MATKI

Szczegóły

 główneZ okazji Dnia Matki, dzieci ze świetlicy w Wyszewie na zajęciach plastycznych, wykonały niespodzianki dla mam. Okazuje się, że nawet zwykły słoik lub butelka o ciekawym kształcie może stać się niepowtarzalnym prezentem. Świetną techniką do zdobienia jest metoda decoupage. Aby opanować tę sztukę nie trzeba wielkich zdolności, wystarczy odrobina cierpliwości i wyobraźni. Podczas wykonywania prac plastycznych przez dzieci widoczne było zaangażowanie oraz chęć osiągnięcia celu. Pozwoliło to na stworzenie pięknych, niemalże dzieł sztuki o różnym przeznaczeniu użytkowym. Wazon czy słoiczek na pewno sprawi radość każdej mamie.

Czytaj więcej...

KWIECIEŃ W ŚWIETLICY

Szczegóły

GŁOWNE

Czytaj więcej...

   
© Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie