Kalendarium imprez  

maj 2020
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

Polityka bezpieczeństwa  

   

Sprawozdania

Sprawozdanie wakacje 2019

Szczegóły

Zajęcia wakacyjne w świetlicy wiejskiej w Wyszeborzu
O1.07. do 19.07.2019.


     W świetlicy wiejskiej w Wyszeborzu zostały zorganizowane zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku 6-14 lat. Zajęcia zostały sfinansowane przez rodziców i Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie .

     W pierwszym dniu zajęć jak co roku, dzieci zapoznały się z planem i regulaminem zajęć wakacyjnych. Zorganizowaliśmy wycieczki edukacyjno – rozrywkowe. Dzieci wyjechały do Motylarni w Koszalinie i do Play Parku w Koszalinie. W Motylarni dzieci były zachwycone, pięknymi motylami mogły zobaczyć jaki pokarm spożywały. Największą atrakcją okazał się Play Park. Tu dzieci skakały na trampolinach, wspinały się na ściance, zjeżdżały ze zjeżdżalni. Podczas zajęć wakacyjnych w świetlicy odbyły się zajęcia z elementami socjoterapii.,, Jak miło pomagać innym''. Celem spotkania było: uświadomienie dzieciom, że pomaganie innym może być przyjemne, pomaganie może dawać radość, oraz uświadomienie, że każdy z nas może liczyć na czyjąś pomoc. Podczas zajęć wakacyjnych jak co roku odbyła się wycieczka do lasu, aby nazbierać jagód, na pyszne bułeczki ,,Jagodzianki''. W ramach zajęć kulinarnych dzieci już samodzielnie robiły ciasto i piekły bułeczki, oraz gofry z bitą śmietaną i owocami, oczywiście pod czujnym okiem Pani Joli. Świetliczaki wykazały się dużymi umiejętnościami kulinarnymi. Celem tych zajęć było rozwijanie zainteresowań i umiejętności kulinarnych, a bułeczki były jak zwykle pyszne. Podczas zajęć wakacyjnych wychowanków odwiedziła Pani Karina Maciejewska. Tematem zajęć było ,,Pirat i piracki statek''. Pani Karina przeczytała dzieciom opowiadanie pt. ,,Mały pirat'' Dzieciaki wykonały na deseczkach obrazek, na którym, Pirat sterował statkiem pirackim. Odbyły się również warsztaty plastyczno – techniczne prowadzone przez Panią Anię Stor. Każde dziecko otrzymało świecący sznur z kulami, który własnoręcznie przyozdobiły. Oczywiście odbyła się także nocka w świetlicy, na kolację przygotowaliśmy pyszną pizzę. Po kolacji dzieciaki grały w gry, tańczyły, i bawiły się w głuchy telefon. Odbyły się również warsztaty nauki szycia na maszynie. Uszyliśmy poduszeczki w kształcie motyla, dla każdego dziecka, które uczestniczyło w zajęciach. Dzieci uczęszczające do świetlicy wzięły udział w konkursie plastycznym ,,Od ziarenka do bochenka'' i z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.

                                                                                                                                                                                   Instruktor Jolanta Zielińska

 

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych - 2018 rok

Szczegóły

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych w Wyszeborzu - 2018 r.


W świetlicy wiejskiej w Wyszeborzu zostały zorganizowane zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku 6-15 lat. Zajęcia jak co roku sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Wyszeborza. W pierwszym dniu zajęć jak co roku, dzieci zapoznały się z planem i regulaminem zajęć wakacyjnych. W każdym tygodniu zajęć zorganizowane zostały wycieczki edukacyjno – rozrywkowe. Dzieci wyjechały do Multikina w Koszalinie na bajkę ,,Odlotowy nielot, do Kręgielni, oraz do Kędzierzyn na ,,Paintball''.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć zimowych - Wyszebórz 2017 rok

Szczegóły

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży czas odpoczynku od nauki, czas beztroskiej zabawy. Świetlica wiejska w Wyszeborzu przygotowała wiele ciekawych zajęć dla dzieci spędzających ferie w miejscu zamieszkania.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych

Szczegóły

     W dniach 02.07.2016 – 29.07.2016. w świetlicy wiejskiej w Wyszeborzu odbyły się wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Zajęcia przebiegały pod hasłem „Bezpieczne wakacje bez uzależnień" i sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Radę Sołecką Wyszeborza.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć zimowych - Wyszebórz 2016

Szczegóły

Od 01.02.2016 r. do 12.02.2016 r. w wyszeborskiej świetlicy wiejskiej odbyły się zajęcia zimowe dla dzieci i młodzieży, które sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Radę Sołecką.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych - 2015

Szczegóły

W świetlicy wiejskiej w Wyszeborzu zostały zorganizowane zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zajęcia jak co roku sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Wyszeborza, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie oraz rodziców. W pierwszym dniu zajęć dzieci zapoznały się z planem i regulaminem zajęć wakacyjnych. Odbyła się pogadanka na temat ,,Bezpieczne wakacje''. Celem spotkania było przygotowanie dzieci do bezpiecznego spędzania letniego wypoczynku oraz ukształtowanie właściwych warunków związanych z bezpieczeństwem. Zapoznano dzieci z modelami bezpiecznych zachowań, sposobami szybkiego reagowania na zagrożenia, utrwalanie prospołecznych postaw wśród dzieci i wzbudzenie zaufania do przedstawicieli służb bezpieczeństwa- Policji, Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego. W każdym tygodniu zajęć zorganizowane zostały wycieczki edukacyjno – rozrywkowe. Dzieci wyjechały do Iwięcina, Niechorza, Sierakowa Sławieńskiego, Grudziądza i Lubiatowa.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć zimowych - Wyszebórz 2015 rok

Szczegóły

W okresie od 19.01. do 30.01.2015 r. w świetlicy wiejskiej w Wyszeborzu odbyły się ferie zimowe dla dzieci w wieku od 6 – 13lat. Zajęcia były sfinansowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, radę sołecką, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie i składki rodziców.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych

Szczegóły

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych w świetlicy – Wyszebórz 2014 rok

 

       W świetlicy wiejskiej w Wyszeborzu zostały zorganizowane zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zajęcia wakacyjne trwały od O7.07.2014 do 25.07.2014, a sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Wyszeborza, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie oraz rodziców.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć zimowych

Szczegóły

Sprawozdanie z zajęć zimowych w świetlicy w Wyszeborzu

    W okresie od 17.02. 2014 do 28.02.2014 r. w świetlicy wiejskiej w Wyszeborzu odbyły się zajęcia zimowe dla dzieci w wieku od 6 – 13 lat. Zajęcia zostały sfinansowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Wyszeborza, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie oraz rodziców. Podczas ferii dzieci uczestniczyły w zajęciach profilaktycznych, kulinarnych, czytelniczych i technicznych oraz w wycieczkach do Ośrodka hodowlano-zarybieniowego w Liśnicy, Fabryki zabawek „Plusz Kolor" w Koszalinie, do Multikina oraz kręgle i plac zabaw „Smokuś" również w Koszalinie, a na koniec do Parku Wodnego „Jan" w Darłówku.

Czytaj więcej...

   
© Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie