Kalendarium imprez  

lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

Polityka bezpieczeństwa  

   

Sprawozdania

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych - 2018 rok

Szczegóły

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych w Wyszeborzu - 2018 r.


W świetlicy wiejskiej w Wyszeborzu zostały zorganizowane zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku 6-15 lat. Zajęcia jak co roku sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Wyszeborza. W pierwszym dniu zajęć jak co roku, dzieci zapoznały się z planem i regulaminem zajęć wakacyjnych. W każdym tygodniu zajęć zorganizowane zostały wycieczki edukacyjno – rozrywkowe. Dzieci wyjechały do Multikina w Koszalinie na bajkę ,,Odlotowy nielot, do Kręgielni, oraz do Kędzierzyn na ,,Paintball''.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć zimowych - Wyszebórz 2017 rok

Szczegóły

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży czas odpoczynku od nauki, czas beztroskiej zabawy. Świetlica wiejska w Wyszeborzu przygotowała wiele ciekawych zajęć dla dzieci spędzających ferie w miejscu zamieszkania.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych

Szczegóły

     W dniach 02.07.2016 – 29.07.2016. w świetlicy wiejskiej w Wyszeborzu odbyły się wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Zajęcia przebiegały pod hasłem „Bezpieczne wakacje bez uzależnień" i sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Radę Sołecką Wyszeborza.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć zimowych - Wyszebórz 2016

Szczegóły

Od 01.02.2016 r. do 12.02.2016 r. w wyszeborskiej świetlicy wiejskiej odbyły się zajęcia zimowe dla dzieci i młodzieży, które sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Radę Sołecką.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych - 2015

Szczegóły

W świetlicy wiejskiej w Wyszeborzu zostały zorganizowane zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zajęcia jak co roku sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Wyszeborza, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie oraz rodziców. W pierwszym dniu zajęć dzieci zapoznały się z planem i regulaminem zajęć wakacyjnych. Odbyła się pogadanka na temat ,,Bezpieczne wakacje''. Celem spotkania było przygotowanie dzieci do bezpiecznego spędzania letniego wypoczynku oraz ukształtowanie właściwych warunków związanych z bezpieczeństwem. Zapoznano dzieci z modelami bezpiecznych zachowań, sposobami szybkiego reagowania na zagrożenia, utrwalanie prospołecznych postaw wśród dzieci i wzbudzenie zaufania do przedstawicieli służb bezpieczeństwa- Policji, Straży Pożarnej i Pogotowia Ratunkowego. W każdym tygodniu zajęć zorganizowane zostały wycieczki edukacyjno – rozrywkowe. Dzieci wyjechały do Iwięcina, Niechorza, Sierakowa Sławieńskiego, Grudziądza i Lubiatowa.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć zimowych - Wyszebórz 2015 rok

Szczegóły

W okresie od 19.01. do 30.01.2015 r. w świetlicy wiejskiej w Wyszeborzu odbyły się ferie zimowe dla dzieci w wieku od 6 – 13lat. Zajęcia były sfinansowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, radę sołecką, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie i składki rodziców.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych

Szczegóły

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych w świetlicy – Wyszebórz 2014 rok

 

       W świetlicy wiejskiej w Wyszeborzu zostały zorganizowane zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zajęcia wakacyjne trwały od O7.07.2014 do 25.07.2014, a sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Wyszeborza, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie oraz rodziców.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć zimowych

Szczegóły

Sprawozdanie z zajęć zimowych w świetlicy w Wyszeborzu

    W okresie od 17.02. 2014 do 28.02.2014 r. w świetlicy wiejskiej w Wyszeborzu odbyły się zajęcia zimowe dla dzieci w wieku od 6 – 13 lat. Zajęcia zostały sfinansowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Wyszeborza, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie oraz rodziców. Podczas ferii dzieci uczestniczyły w zajęciach profilaktycznych, kulinarnych, czytelniczych i technicznych oraz w wycieczkach do Ośrodka hodowlano-zarybieniowego w Liśnicy, Fabryki zabawek „Plusz Kolor" w Koszalinie, do Multikina oraz kręgle i plac zabaw „Smokuś" również w Koszalinie, a na koniec do Parku Wodnego „Jan" w Darłówku.

Czytaj więcej...

   
© Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie