sierpień 2020

Trzeci i czwarty dzień ferii w Manowie- relacja

Trzeci i czwarty dzień ferii w Manowie- relacja

Oj dawno już nie informowaliśmy Was co się u nas dzieje. W środę jak już wiecie wspólnie ze świetlicą w Grzybicy i Wyszewie wybraliśmy się do Play Parku i Multikina, na film „Chłopiec i wilk". W Play Parku oczywiście zabawy było co nie miara. Skokom na trampolinach, wspinaczkom, skokom w piankach nie było końca! Zabawa przednia !
Później oczywiście szybki posiłek w McDonald ( rodzice pozwolili – a co!) i przyszła pora na seans. Film – to historia o Hugo, jego kuzynkach, tacie, wujostwie i Babci, do której Hugo przyjechał wraz z tatą na urodziny. Podczas wspólnego wieczoru Babcia opowiedziała wszystkim historię swojego życia i zakomunikowała , że już niebawem przyjdzie po Nią wilk, któremu obiecała to w dniu, w którym Ją ocalił. Poruszone tym dzieci postanawiają nie oddawać Babci. Poruszająca historia, która pokazuje ile można zrobić dla tych, których kochamy.
W czwartek natomiast zajęliśmy się przygotowywaniem kartek walentynkowych dla swoich najbliższych. Porozmawialiśmy sobie przy tym o swoich uczuciach, co to znaczy kochać innych i szanować ich. Pchani głosem serca, sprawiliśmy, że nasze kartki wyszły wspaniale.
Świecące za oknem słońce sprawiło, że wybraliśmy się na spacer. Za cel przyjęliśmy wejście na Czaplą Górę. Spacer sprawił, że na koniec dnia trochę zgłodnieliśmy, stąd wspólny posiłek na naszych zdjęciach.

Trzeci czwart dzień ferii w Manowie- relacja Trzeci czwart dzień ferii w Manowie- relacja Trzeci czwart dzień ferii w Manowie- relacja Trzeci czwart dzień ferii w Manowie- relacja