maj 2018

Lucy & Tom - koncert z okazji Dnia Kobiet

Tom & Lucy - koncert z okazji Dnia KobietW piątek 09.03.2018r. w świetlicy w Manowie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet. Organizatorami koncertu byli Wójt Gminy Roman Kłosowski, Sołtys Manowa Wanda Węgrzyńska, Rada Sołecka Manowa oraz Gminny Ośrodek Kultury.

Na koncert przybyły mieszkanki Manowa oraz panie z innych miejscowości naszej gminy. Duet Lucy & Tom zabrał nas w muzyczną podróż po całym świecie. Podczas koncertu zatytułowanego „Podróże z piosenką" wysłuchaliśmy utworów znanych wokalistek: Edith Piaf, Marleny Dietrich, Dalidy, Wioletty Villas oraz innych... Duet oczarował nasze panie, a każdy utwór nagradzany był gromkimi brawami. Na zakończenie zostaliśmy zaproszeni do wspólnego śpiewu z artystami. Zaśpiewaliśmy znane nam wszystkim piosenki takie jak: „Przyjdzie na to czas", „Chłopiec z gitarą", „Z tamtej strony jeziora", „Życzenie" „Sex appeal". Pani Sołtys podziękowała artystom za wspaniały występ. Zgromadzona publiczność swój zachwyt wyraziła brawami oraz poprosiła o zaśpiewanie na bis. Wieczór był niezapomniany. Po części artystycznej, zaproszono gości na kawę, herbatę oraz słodki poczęstunek. Każda z pań otrzymała kwiaty. Serdecznie dziękujemy za przybycie.

Tom & Lucy - koncert z okazji Dnia Kobiet Tom & Lucy - koncert z okazji Dnia Kobiet Tom & Lucy - koncert z okazji Dnia Kobiet Tom & Lucy - koncert z okazji Dnia Kobiet