Kalendarium imprez  

styczeń 2020
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Polityka bezpieczeństwa  

   

Aktualności

Zapraszamy na ferie

Szczegóły

Serdecznie zapraszamy na m

Dzień Babci i Dziadka

Szczegóły

Dzień Babci i Dziadka 01W kalendarzu styczniowych świąt szczególne miejsce zajmują dwa dni – 21 i 22 stycznia, czyli Dzień Babci i Dzień Dziadka. To właśnie z myślą o swoich Babciach i Dziadkach uczestnicy zajęć postanowili, że tym razem przygotują coś specjalnego. Dzień babci i dziadka uczciliśmy piekąc samodzielnie babeczki, a później własnoręcznie je ozdobiliśmy i zapakowaliśmy w formie prezencików. Jeszcze raz WSZYSTKIM Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia i cierpliwości do swoich wnucząt na dalsze lata.

Czytaj więcej...

Święta tuż tuż...

Szczegóły

kartki 05"Gdy łamiemy się opłatkiem, gdy z radością w oczach składamy sobie życzenia, wtedy otwierają się nasze serca i lepiej rozumiemy, że droga do szczęścia - to droga przez dobroć i miłość". Święta niebawem, więc dzisiaj najstarsi mieszkańcy Manowo otrzymali od dzieci kartki z życzeniami świątecznymi. Radość osób starszych była bezcenna. Kartki powstawały przez ostatnie tygodnie. Efekt naszej pracy możecie obejrzeć w galerii. Wszystkim Wam życzymy zdrowych, radosnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...

Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe z Fundacją Banku PKO BP

Szczegóły

Integracyjne spotkanie mikołajkowe

08 grudnia br., już po raz kolejny dzieci ze świetlicy w Manowie wzięły udział w Integracyjnym Spotkaniu Mikołajkowym, które odbyło się w Hali Widowiskowo – Sportowej w Koszalinie. Organizatorem imprezy była Fundacja Banku PKO BP. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.
Każde dziecko mogło wziąć udział w przygotowanych „elfikowych warsztatach plastycznych", podczas których wykonywały kartki świąteczne, ozdoby ze słomy, tradycyjne polskie słomiane pająki, bałwanki z waty. Elfy miały także przygotowane pierniczki, które należało własnoręcznie ozdobić. Czas oczekiwania na przybycie Mikołaja dzieci spędziły w „Szkole św. Mikołaja" ucząc się świątecznego muzykowania, zimowej rozgrzewki, prawidłowej obsługi zaprzęgu renifera, elfikowego oszczędzania oraz biorąc udział w quzie o świętach. Podczas zajęć dzieci zbierały w dzienniczku pieczątki, które później uprawniały je do odbioru świątecznego upominku. Każdemu uczestnikowi spotkania to zadanie się udało.

Bardzo dziękujemy Pani Urszuli Tomaszewskiej –Martyniuk, Dyrektorowi Oddziału PKO w Bobolicach za zaproszenie.

Czytaj więcej...

Zabawa mikołajkowa w Manowie

Szczegóły

Zabawa mikołajkowa w Manowie

7 grudnia 2019 roku w świetlicy wiejskiej w Manowie odbyła się zabawa mikołajkowa dla dzieci z sołectwa Manowo. Organizatorem wydarzenia była Rada Sołecka Manowa we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wyszewie. Na spotkanie ze św. Mikołajem przybyło wiele dzieci z rodzicami.

Czytaj więcej...

Kotyliony - zajęcia plastyczne

Szczegóły

kotyliony11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości to szczególne święto w świadomości każdego Polaka. Uczestnicy zajęć samodzielnie wykonywali kotyliony, tak charakterystyczny symbol tego święta. Oprócz kotylionów dla siebie, dodatkowo wykonaliśmy także dekorację świetlicy.

Czytaj więcej...

"Cool - TURA "- konkursowa gra planszowa

Szczegóły

74496751 528693707709884 654989762544795648 nmPrzez kilka ostatnich dni trwały prace nad przygotowaniem gry planszowej na wojewódzki konkurs pn. „Kultura na Dziś". Ola Nowak i Natalia Przybysz pod opieką instruktora świetlicy przygotowały planszę do gry na mapie gminy Manowo. Pokolorowały ją, oznaczyły najważniejsze miejsca na kulturalnej mapie gminy oraz opracowały pytania dodatkowe. Całość prezentuje się okazale.Trzymajcie kciuki ! Rozstrzygnięcie konkursu już niebawem. O wynikach na pewno Was poinformujemy.

Czytaj więcej...

Dzień Pocztowca

Szczegóły

zajęcia w świetlicy 20Całkiem niedawno przypadał Dzień Pocztowca. Z tej okazji postanowiliśmy wspólnie nauczyć się wypełniać druki pocztowe, z którymi uczestnicy zajęć, bądź ich najbliżsi mogą się spotkać podczas wysyłania paczek lub listów. Zapoznaliśmy się także z takimi pojęciami jak adresat, nadawca, oraz z zasadami obsługi na poczcie, pracą listonosza, pani w okienku pocztowym. Przy okazji życzymy wszystkim pracownikom Poczty Polskiej zadowolenia z pracy, wszelkiej pomyślności i samych zadowolonych klientów.

Czytaj więcej...

Adwentowe lampiony

Szczegóły

zajęcia w świetlicy 05Adwent zbliża się wielkimi krokami. A jak Adwent, to nie może zabraknąć lampionów. Pomysłów na ich wykonanie było co nie miara. Ostatecznie zwyciężył tradycyjny papier i bibuła. Ale żeby nie było tak łatwo, spróbowaliśmy wykonania kilku lampionów z wykorzystaniem makaronu lasagne, pomalowanego farbami. Jak się okazało wymagało to pracy, precyzji i cierpliwości, bo trzeba poczekać aż makaron dokładnie wyschnie , zadbać, aby się nie powyginał i dokładnie skleić ze sobą wszystkie boki. Trzeba przyznać, że efekt końcowy zaskoczył samych wykonawców.

Czytaj więcej...

Jesienne kwiaty

Szczegóły

Przez ostatnie kilka dni, wiele się u nas działo. Wykorzystując uroki słonecznej jesieni i kolorowych liści, tworzyliśmy „jesienne kwiaty" z kasztanów i liści. Pokusiliśmy się także o wykonanie róż z liści klonu. Efekt naszej pracy oceńcie sami.

zajęcia w świetlicy 12 zajęcia w świetlicy 12 zajęcia w świetlicy 12  

Warsztaty dogoterapii

Szczegóły

dogoterapia 26Już całkiem za niedługo, bo 25 października, przypada Dzień Kundelka. Właśnie z tej okazji dzieci i młodzież z naszej świetlicy mieli okazję spotkać się dzisiaj z Alutką, psem rasy flat coated retriever wraz z opiekunką Joanną Piecuch. Pani Joanna od lat prowadzi zajęcia z dogoterapii, dzieli się swoją wiedzą na temat postępowania z psem, jego pielęgnacją i ułożeniem. Pani Joanna zaprezentowała, przy czynnym udziale Alutki i dzieci co zrobić, aby podczas naszej nieobecności w domu pies się nie nudził i nie wyrządzał szkód. Ponadto uczestnicy spotkania dowiedzieli się także jak prawidłowo reagować, gdy spotkamy nieznajomego agresywnego psa. Spotkanie minęło bardzo szybko, a Alutka wraz z opiekunką otrzymały od nas podziękowania.

Dziękujemy Pani Sołtys Manowa za pomoc w organizacji spotkania.

Czytaj więcej...

Na grzyby...

Szczegóły

na grzyby 09Sezon grzybowy w pełni. Dlatego też w naszej świetlicy zapytaliśmy się uczestników zajęć co wiedzą na temat grzybów, czy potrafią je rozróżniać, czy znają prawidłową technikę zbierania grzybów i jaki ekwipunek powinien mieć w lesie grzybiarz. O fachową pomoc poprosiliśmy Panią Wandę Węgrzyńską-Sołtysa Manowa, która bardzo dokładnie wyjaśniła dzieciom zasady zbierania grzybów. Pokazała najpopularniejsze (świeże) grzyby jadalne i trujące. Młodzież miała okazję zobaczyć i dokładnie przyjrzeć się jak wygląda borowik, kurka, rydz, kania, podgrzybek, maślak, oraz muchomor. Bardzo dziękujemy za tą prelekcję.
Na zakończenie należało z plasteliny ulepić własnego, wymarzonego grzyba oraz „przejść przez gąszcz" zagadek tematycznych.

Czytaj więcej...

A u nas już jesień - zajęcia plastyczne

Szczegóły

a u nas już jesień

Choć za oknem widać już pierwsze oznaki jesieni, u nas w świetlicy kolorowo.Bo przecież zbliżająca się jesień nie zawsze jest wietrzna i deszczowa. Efekt naszej wspólnej pracy obejrzycie sami.

Czytaj więcej...

Zajęcia wakacyjne w świetlicy w Manowie - lipiec 2019 r.

Szczegóły

kolaż

Sprawozdanie z zajęć (kliknij tutaj)

Czytaj więcej...

Informacja

Szczegóły

świetlica

Z okazji Dnia Taty...

Szczegóły

dzien taty42

23 czerwca to wyjątkowa data, w tym dniu swoje święto obchodzą tatusiowie. W świetlicy dzieci wykonały prezenty dla swoich tatusiów – magnesy na lodówkę. Najpierw świetliczaki przygotowały masę gipsową, wykonały odlewy figurek zwierząt, następnie pomalowały je farbami plakatowymi. Na zakończenie przykleiły do figurek taśmę magnetyczną. Magnesy przetestowaliśmy przyczepiając je do świetlicowej lodówki. Z okazji Dnia Taty wszystkim tatusiom składamy najserdeczniejsze życzenia następującą rymowanką:

Płynie Wisła, płynie, w wodzie rybki kryje,
a każdy nasz tata niechaj sto lat żyje!

Czytaj więcej...

Zajęcia wakacyjne

Szczegóły

wakacje

Na żaglówkę

Szczegóły

na zaglówkę

„Na żaglówkach rozkosz pływać
i na lekcje się nie zrywać.
Żadnej nauki , żadnej szkoły,
każdy dzień jest tu wesoły"...

Leszek Sulima Ciundziewicki
(fragment wiersza „Wyspy szczęśliwości")

12 czerwca w świetlicy odbyły się zajęcia plastyczne pod tytułem „Na żaglówkę". Zbliżają się wakacje, pogoda letnia za oknem, więc myślimy już o zasłużonym wypoczynku od szkoły i nauki. Niektórzy z nas spędzą ten czas nad wodą, kąpiąc się w jeziorze, pływając kajakiem lub łódką. Na zajęciach plastycznych dzieci wykonały letnie prace plastyczne, przedstawiające żaglówki pływające po jeziorze.

 

Czytaj więcej...

Palenie zabija powoli - plakat profilaktyczny

Szczegóły

palenie szkodzi10

31 maja jest Światowym Dniem bez Tytoniu. W świetlicy odbyła się gorąca dyskusja o szkodliwości palenia, w efekcie której powstał plakat profilaktyczny pod tytułem: „Palenie zabija powoli!!!".

Czytaj więcej...

Dziś dla Ciebie Mamo

Szczegóły

ramka dla mamy

Dziś dla ciebie mamo
Świeci słońce złote
Dla ciebie na oknie
Usiadł barwny motyl

Dziś dla ciebie mamo
Płyną białe chmurki
A wiatr je układa
W świąteczne laurki

Dziś dla ciebie mamo
Śpiewa ptak na klonie
I dla ciebie kwiaty
Pachną też w wazonie

Dzisiaj droga mamo
Masz twarz uśmiechniętą –
Niechaj przez rok cały
Trwa to twoje święto

                                                                            Ścisłowski Włodzimierz

W tym tygodniu dzieci w świetlicy zrobiły dla swoich mam prezenty. Wykonały kolorowe ramki, które ozdobiły kwiatami, guzikami i czerwonymi serduszkami. W ramkę można wkleić fotografię dziecka z mamą. Upominki wykonane samodzielnie są wyjątkowe i niepowtarzalne. Sprawiają obdarowanej osobie wiele radości oraz pokazują, że nam na niej bardzo zależy.

 

Czytaj więcej...

Portret mojej Mamy

Szczegóły

portret mamy

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Mamy! 22 maja w naszej świetlicy odbyły się zajęcia plastyczne pod tytułem „Portret mojej Mamy". Wszyscy z zapałem przystąpili do działania. Efektem pracy dzieci jest „namalowana sercem" przepiękna galeria portretów. Z okazji Dnia Matki składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia. 

Czytaj więcej...

Majowa łąka - zajęcia plastyczne

Szczegóły

majowa łąka

Czytaj więcej...

Wielkanocne inspiracje

Szczegóły

Wielkanocne inspiracje

Czytaj więcej...

Pisanki malowane plasteliną

Szczegóły

Pisanki plasteliną malowane

Czytaj więcej...

Wielkanocne kartki

Szczegóły

Wielkanocne kartki

Kolorowych jajeczek,
rozczochranych owieczek,
rozkicanych króliczków,
pyszności w koszyczku,
a przede wszystkim
mokrego ubrania
w dniu wielkiego lania!

Czytaj więcej...

Zajączek - zakładka do książki

Szczegóły

Zajączek - zakładka do książki

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Razem z dziećmi szukamy wielkanocnych inspiracji, ciekawych pomysłów na świąteczne dekoracje. W tym tygodniu powstały zajączki - zakładki do książek.

Czytaj więcej...

Portret Pani Wiosny

Szczegóły

Portret Pani Wiosny

Dmuchnął ciepły wiatr od łąki,
już na gruszy pierwsze pąki!
Na jabłonce skrzeczy kawka:
- Tam pod płotem wzeszła trawka!
A na grządce, czy nie słyszysz?
Żółte kiełki – to irysy!
- Słyszę – wróbel jej odwrzaśnie –
Pierwszy fiołek zakwitł właśnie!
Strzyżyk z gniazda się wychyla!
- Ja widziałem już motyla!
Wszędzie szczebiot, szum wesoły,
W ulu się zbudziły pszczoły.
Jaki ruch i gwar w ogródku!
Witaj wiosno, żegnaj smutku!

                                                                             Mieczysława Buczkówna

Czytaj więcej...

Logiczne puzzle geometryczne

Szczegóły

Logiczne puzzle geometryczne

26 marca w świetlicy dzieci układały puzzle geometryczne. Papierowa układanka składająca się z różnych figur geometrycznych miała trzy stopnie trudności, przygotowane odpowiednio do wieku dzieci. Układanki z puzzli geometrycznych rozwijają wyobraźnię twórczą, spostrzegawczość wzrokową oraz planowanie przestrzenne.  "Układanka - jajko" z pozoru wydająca się prostą do ułożenia, okazała się świetną zabawą i nie lada wyzwaniem dla dzieci.

Czytaj więcej...

Podwodni mieszkańcy jezior i rzek

Szczegóły

Podwodni mieszkańcy jezior i rzek

22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. Tegoroczne hasło święta brzmi - "Woda dla każdego - kimkolwiek jesteś i gdziekolwiek mieszkasz dostęp do wody jest fundamentalnym prawem człowieka". Woda jest niezbędnym składnikiem życia ludzi i zwierząt. Wykorzystujemy ją do picia, przygotowania jedzenia, higieny i rekreacji.
Woda jest również środowiskiem życia ryb i innych zwierząt. Na zajęciach plastycznych powstała piękna praca plastyczna przedstawiająca kolorowych mieszkańców środowisk wodnych. Bazą do wykonania zwierząt wodnych były okrągłe talerzyki papierowe i bogata wyobraźnia naszych dzieci.

Czytaj więcej...

Bocian - zwiastun wiosny

Szczegóły

Bocian - zwiastun wiosny

Wiosna tuż, tuż! Nieodzownym zwiastunem wiosny jest bocian. Czekamy na te piękne ptaki z utęsknieniem. 14 marca w naszej świetlicy odbyły się zajęcia plastyczne, podczas których wykonaliśmy prace plastyczne przedstawiające bociany siedzące w gnieździe.

Czytaj więcej...

Rozśpiewany Dzień Kobiet w Manowie

Szczegóły

Rozśpiewany Dzień Kobiet w Manowie

10 marca w świetlicy w Manowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Organizatorami wydarzenia byli: Sołtys Manowa, pani Wanda Węgrzyńska, Rada Sołecka Manowa oraz Świetlica w Manowie.

Panowie z Rady Sołeckiej oraz radny Gminy Manowo, pan Lucjan Sachajko  witali serdecznym słowem oraz kwiatami panie przybywające na uroczystość. Spotkanie rozpoczęła sołtys Manowa - pani Wanda Węgrzyńska. Zaprosiła na słodki poczęstunek oraz występy muzyczne, a obecnym panom przekazała lizaki i życzenia z okazji Dnia Mężczyzny. Natomiast, pan Lucjan Sachajko  złożył życzenia paniom z okazji ich święta oraz życzył wszystkim udanej zabawy.
W tym dniu gościliśmy w Manowie zespół "Konikowianki", który działa przy Kole Gospodyń Wiejskich w Konikowie. Panie z Konikowa zauroczyły nas swoim cudownym śpiewem i serdecznością. Wywarły na nas ogromne wrażenie. 
Podczas uroczystości zaśpiewał także nasz lokalny zespół ludowy - "Manowskie Malwy".

Serdecznie dziękujemy zespołom "Konikowianki" i "Manowskie Malwy" za wspaniałe występy muzyczne. Wdzięczność i podziekowania kierujemy do osób, które pomogły w organizacji spotkania dla mieszkanek Manowa oraz wsparły nas finansowo. Dziękujemy!

Czytaj więcej...

Pączki serowe - Tłusty czwartek w świetlicy

Szczegóły

 

Pączki serowe: Tłusty czwartek w świetlicy

Powiedział Bartek, że dziś Tłusty Czwartek,

a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła.

Czytaj więcej...

Niedźwiedź polarny - zajęcia plastyczne

Szczegóły

Niedźwiedź polarny

27 lutego jest Dniem Niedźwiedzia Polarnego. Bohaterem zajęć plastycznych w świetlicy tego dnia był biały miś polarny. Dzieci wycięły z kolorowanki  portret niedźwiedzia polarnego na śniegu, ozdobiły srebrnym brokatem śnieg. Do foliowej koszulki włożyły niebieską kartkę i misia, a następnie dosypały do środka skrawki białej kartki z dziurkacza, imitujące śnieg. Na koniec taśmą klejącą zakleiły koszulkę z misiem tak, aby nie wypadł z niej nasz "śnieg". W ten sposób powstały piękne prace plastyczne przedstawiające niedźwiedzia polarnego, w których  przy potrząsaniu pada śnieg.

Czytaj więcej...

Kwiatki dla Pani Wandy

Szczegóły

Kwiatki dla Pani Sołtys

25 lutego w naszej świetlicy odbyły się zajęcia plastyczno – techniczne, podczas których dzieci wykonały kolorowe, wiosenne hiacynty z bibuły. Kwiaty wykonaliśmy w prezencie dla Pani Sołtys, której z okazji urodzin życzymy dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz sukcesów. Pani Wanda przygotowała dla dzieci słodką niespodziankę i poczęstowała nas przepysznym tortem. Dziękujemy.

Czytaj więcej...

Walentynki

Szczegóły

       Walentynki

14 lutego obchodzimy Dzień Zakochanych – Walentynki. Nazwa święta pochodzi od  św. Walentego, który jest patronem zakochanych. W tym dniu wysyłamy listy miłosne i obdarowujemy się drobnymi prezentami. Dzieci bardzo lubią Walentynki. Z tej okazji, na zajęciach w świetlicy wykonaliśmy czerwone strzały Amora, serce - budkę fotograficzną oraz kartki walentynkowe, które dzieci umieszczały w miłosnej skrzynce pocztowej. Na zakończenie zajęć otworzyliśmy naszą świetlicową „Pocztę Amora", a Wiktoria, pełniąca rolę anioła rozdała dzieciom kartki z życzeniami i wierszykami miłosnymi.

Czytaj więcej...

Ferie zimowe - fotorelacja

Szczegóły

Ferie zimowe - fotorelacja

Czytaj więcej...

Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe

Szczegóły

Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe29 stycznia w świetlicy odbyły się zajęcia profilaktyczne pod tytułem „Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe", których celem było uświadomienie dzieciom zachowania bezpieczeństwa podczas zabaw i sportów zimowych. Zajęcia rozpoczęliśmy od pokazu slajdów pod tytułem „Bezpieczna zima". Na podstawie slajdów stworzyliśmy planszę: „Bezpieczne ferie zimowe", na której umieściliśmy najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu. W trakcie zajęć dzieci brały udział w zabawach z krzesełkami – Wycieczka do Zoo oraz Wyprawa do cyrku. Na zakończenie wykonaliśmy plakat profilaktyczny przedstawiający bezpieczne zabawy zimowe.

Czytaj więcej...

Babcia z Dziadkiem dziś świętują!

Szczegóły

Babcia z Dziadkiem dziś świętują

Babcia z dziadkiem dziś świętują,
wszystkie dzieci więc pracują.
Zetrą kurze w każdym kątku,
przypilnują dziś porządku.
W kuchni błyszczą już talerze,
wnusia babci bluzkę pierze ,
wnusio już podaje kapcie,
bardzo Kocha swoja babcię.
Dzisiaj wszystkie smutki precz!
Święto Dziadków ważna rzecz!

W styczniu swoje święto obchodzą babcia i dziadek. Z tej okazji, dzieci na zajęciach w świetlicy wykonały świeczniki z masy sodowej, które podarują swoim ukochanym Dziadkom.

Czytaj więcej...

Lubię pomagać - zajęcia profilaktyczne

Szczegóły

Lubię pomagać - zajęcia profilaktyczne

9 stycznia w świetlicy odbyły się zajęcia profilaktyczne pod tytułem „Lubię pomagać". Celem zajęć było docenianie wzajemnej pomocy w życiu codziennym, ułatwianie dzieciom opisywania swoich uczuć oraz kształtowanie postawy otwartości na potrzeby innych. Zajęcia rozpoczęliśmy od pogadanki na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz od dyskusji dlaczego warto pomagać innym. Dzieci odgrywały scenki polegające na udzieleniu pomocy w przeprowadzeniu przez tor przeszkód osoby z zasłoniętymi oczami. W trakcie analizowaliśmy uczucia osoby pomagającej i osoby potrzebującej pomocy. Wymienialiśmy formy pomocy, jakie stosujemy w domu i w szkole. Na zakończenie na zielonych kartkach dzieci odrysowały i wycięły dłonie, na których wypisały formy pomagania, które stosują na co dzień. Dłonie jako symbol pomocy dzieci przyklejały do sylwetki drzewa, które zatytułowaliśmy „Drzewo Pomocy".

Czytaj więcej...

Świetlicowy Kalendarz 2019

Szczegóły

 

Świetlicowy Kalendarz 2019

W pierwszym tygodniu nowego roku rozmawiamy o kalendarzu oraz jego znaczeniu w życiu człowieka. Podobnie jak w roku poprzednim przystąpiliśmy do pracy nad własnym kalendarzem. Tradycyjnie powiesiliśmy go na drzwiach świetlicowych, aby przypominał nam o ważnych datach i świętach.

Czytaj więcej...

Witamy Nowy Rok - zajęcia plastyczne

Szczegóły

 

Witamy Nowy Rok - zajęcia plastyczne

2 stycznia w świetlicy odbyły się zajęcia plastyczne pod tytułem „Witamy Nowy Rok". Zadaniem dzieci było namalowanie swoich wrażeń z nocy sylwestrowej, w chwili kiedy witały Nowy Rok. Za pomocą pasteli i brokatowego żelu  wyczarowały wielobarwne i błyszczące prace przedstawiające pokazy fajerwerków noworocznych.

Czytaj więcej...

Świąteczne pierniki

Szczegóły

20181203 162840m3 grudnia podczas zajęć kulinarych w świetlicy upiekliśmy świąteczne pierniki. Dzieci z zaangażowaniem dekorowały swoje pierniczki. W całej sali unosił się przepiękny zapach, który wprawił nas w bożonarodzeniowy nastrój.

Dzieci wraz z instruktorem serdecznie dziękują Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za sfinansowanie zajęć.

Czytaj więcej...

   
© Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie