Kalendarium imprez  

lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

Polityka bezpieczeństwa  

   

Sprawozdania

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych - 2018 rok

Szczegóły

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych w świetlicy – Grzybnica 2018 rok

 

Od 2 lipca br. w świetlicy wiejskiej w Grzybnicy odbyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku 7-13 lat. Zajęcia zostały sfinansowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Radę Sołecką Grzybnicy. Podczas wakacji dzieci skorzystały z licznie przygotowanych zajęć. W okresie 02.07.2018-20.07.2018 podopieczni uczestniczyli m.in. w zajęciach: profilaktycznych, plastycznych, technicznych, kulinarnych, czytelniczych, sportowych oraz warsztatach kul kąpielowych.

Czytaj więcej...

ZAJĘCIA WAKACYJNE 2017

Szczegóły

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych w świetlicy - Grzybnica 2017 rok

 

       Od 3 lipca br. w świetlicy wiejskiej w Grzybnicy odbyły się zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku7-13 lat. Zajęcia zostały sfinansowane przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Grzybnicy oraz rodziców. Podczas wakacji dzieci skorzystały z licznie przygotowanych zajęć. 
  W okresie 03.07.2017- 21.07.2017 podopieczni uczestniczyli m.in. w zajęciach: plastycznych, kulinarnych, sportowych, profilaktycznych, warsztatach technicznych, krawieckich oraz wycieczce edukacyjno-rozrywkowej do Koszalina.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć zimowych - 2017

Szczegóły

     Od 13 lutego br. w świetlicy wiejskiej w Grzybnicy odbyły się zorganizowane zajęcia zimowe dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zajęcia zostały sfinansowane przez Radę Sołecką Grzybnicy oraz rodziców. Podczas ferii, dzieci skorzystały z licznie przygotowanych atrakcji. W okresie 13.02.2017-24.02.2017 podopieczni uczestniczyli w zajęciach kulinarnych, edukacyjnych, technicznych, profilaktycznych, bibliotecznych, oraz w wycieczce edukacyjno-rozrywkowej.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych

Szczegóły

Od 2 lipca br. w świetlicy wiejskiej w Grzybnicy odbyły się zorganizowane zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zajęcia, jak co roku sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Grzybnicy, oraz rodziców. Podczas wakacji dzieci skorzystały z licznie przygotowanych atrakcji. W okresie 02.07.2016-22.07.2016 podopieczni uczestniczyli m.in. w zajęciach: profilaktycznych, plastycznych, kulinarnych, sportowych, bibliotecznych, warsztatach technicznych, VI pikniku rodzinnym w Manowie oraz wycieczkach edukacyjno – rozrywkowych do Zieleniewa/k. Kołobrzegu, Krup/k. Darłowa oraz Sarbska/k. Łeby.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć zimowych - Grzybnica 2016 rok

Szczegóły

       Od 1 lutego br. w świetlicy wiejskiej w Grzybnicy odbyły się zorganizowane zajęcia zimowe dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zajęcia sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Grzybnicy oraz rodziców. Podczas ferii dzieci skorzystały z licznie przygotowanych atrakcji. W okresie 01.02.2016 r. -12.02.2016 r. podopieczni uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych, kulinarnych, technicznych, bibliotecznych, judo oraz wycieczkach edukacyjno - rozrywkowych. Dzięki dofinansowaniu w/w instytucji dzieci uczestniczyły w wycieczkach do: kina w Koszalinie, Centrum nauki „Experyment" oraz „JumpCity" w Gdyni.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych w świetlicy - 2015 rok

Szczegóły

Od 6 lipca br. w świetlicy wiejskiej w Grzybnicy odbyły się zorganizowane zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zajęcia, jak co roku sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Grzybnicy, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie oraz rodziców. Podczas wakacji dzieci skorzystały z licznie przygotowanych atrakcji. W okresie 06.07.2015-24.07.2015 podopieczni uczestniczyli m.in. w zajęciach bibliotecznych, plastycznych, kulinarnych, sportowych, profilaktycznych, warsztatach technicznych oraz wycieczkach edukacyjno - rozrywkowych. Dzięki sfinansowaniu w/w instytucji dzieci uczestniczyły w wycieczkach do Iwięcina, Sierakowa Sławińskiego, Niechorza oraz Grudziądza.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć zimowych - Grzybnica 2015 rok

Szczegóły

Od 19 stycznia br. w świetlicy wiejskiej w Grzybnicy odbyły się zorganizowane zajęcia zimowe dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zajęcia sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Grzybnicy, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie oraz rodziców. Podczas ferii dzieci skorzystały z licznie przygotowanych atrakcji. W okresie 19.01.2015-30.01.2015 podopieczni uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych, kulinarnych, plastycznych, technicznych, bibliotecznych oraz wycieczkach edukacyjno - rozrywkowych. Dzięki dofinansowaniu w/w instytucji dzieci uczestniczyły w wycieczkach do: Multikina w Koszalinie, kręgielni w Koszalinie oraz Parku Wodnego „Jan" w Darłówku.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych w świetlicy

Szczegóły

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych – Grzybnica 2014 rok

       Od 7 lipca br. w świetlicy wiejskiej w Grzybnicy odbyły się zorganizowane zajęcia wakacyjne dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zajęcia, jak co roku sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Grzybnicy, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie oraz rodziców. Podczas wakacji dzieci skorzystały z licznie przygotowanych atrakcji. W okresie 07.07.2014-25.07.2014 podopieczni uczestniczyli m.in. w zajęciach bibliotecznych, plastycznych, kulinarnych, sportowych, profilaktycznych oraz wycieczkach edukacyjno - rozrywkowych. Po raz drugi zostaliśmy uczestnikami ogólnopolskiej akcji „Bezpieczne wakacje", za co otrzymaliśmy certyfikat. Akcja miała na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych. Przystąpili również do ogólnopolskiego konkursu pt.: „Moje bezpieczne wakacje 2014" (wyniki konkursu w październiku). Dzięki sfinansowaniu w/w instytucji dzieci uczestniczyły w wycieczkach do Paprot, Kołobrzegu, Koszalina, Szymbarku i Darłówka.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć zimowych w świetlicy

Szczegóły

Sprawozdanie z zajęć zimowych w świetlicy - Grzybnica 2014 rok

    Od 17 lutego br. w świetlicy wiejskiej w Grzybnicy odbyły się zorganizowane zajęcia zimowe dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zajęcia jak co roku sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Grzybnicy, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie oraz rodziców. Podczas ferii dzieci skorzystały z licznie przygotowanych atrakcji. W okresie 17.02.2014-28.02.2014 podopieczni uczestniczyli w zajęciach profilaktyczno - plastycznych, kulinarnych oraz wycieczkach edukacyjno - rozrywkowych. Dzięki dofinansowaniu w/w instytucji dzieci uczestniczyły w wycieczkach do: Ośrodka Hodowlano-Zarybieniowego w Liśnicy, Multikina, Fabryki Zabawek „Plusz kolor" oraz na plac zabaw „Smokuś" i kręgle w Koszalinie, Wyszewa na przedstawienie małych form teatralnych zespołu „Art-Re" oraz Parku Wodnego „Jan" w Darłówku.

Czytaj więcej...

   
© Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie