Kalendarium imprez  

sierpień 2018
P W Ś C Pt S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Polityka bezpieczeństwa  

   

Aktualności

Wakacje w świetlicy 2018

Szczegóły

wakacje 40

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych - 2018 r. (kliknij tutaj)

Czytaj więcej...

Zajęcia wakacyjne w Grzybnicy!

Szczegóły

Dzień Dziecka w Rosnowie

Szczegóły

dziendziecka 092 czerwca br. dzieci ze świetlicy wiejskiej w Grzybnicy wzięły udział w Rodzinnym Festynie, który został zorganizowany przez Radę Osiedla Rosnowo, radę rodziców przedszkola samorządowego w Rosnowie, GKRPA w Manowie, Koło PZW nr 61 w Rosnowie, sołectwo Kretomino, sołectwo Wyszebórz oraz sołectwo Grzybnica. O godzinie 10.10 wyruszyliśmy w marsz na orientację. Nasza grupa poradziła sobie doskonale, za co każdy z uczestników otrzymał medal i niespodziankę. Po marszu czekała nas zabawa, podczas której dzieci mogły skorzystać z licznie przygotowanych atrakcji m.in. mini karaoke, animacje i konkursy, przejażdżki konne, dmuchane zjeżdżalnie, przejazd motorówką, foto budka i wiele innych.
Bardzo dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę!

Czytaj więcej...

Maj w świetlicy

Szczegóły

maj 26

Czytaj więcej...

Polska i jej sąsiedzi

Szczegóły

polska 04Dnia 16.05.2018r. odbyły się zajęcia pt. „Polska i jej sąsiedzi". Podczas zajęć uczestnicy wyruszyli w edukacyjną podróż wokół granic administracyjnych Polski. Podróżowanie zawierało w sobie nie tylko elementy dydaktyczne. Była to również okazja do zdobywania nowych wiadomości poprzez konkursy i zagadki.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Szczegóły

dziemi 01

Czytaj więcej...

"Wybieram zdrowie i dobre odżywianie"

Szczegóły

zdrowie 19Dnia 05.04.2018r. w naszej świetlicy odbyły się warsztaty pod nazwą „Wybieram zdrowie i dobre odżywianie", których celem było kształtowanie nawyków spożywania owoców i warzyw oraz pogłębienie wiadomości na temat zdrowego odżywiania u dzieci. Podczas zajęć zapoznano uczestników z zasadami dotyczącymi zdrowego odżywiania, omówiono piramidę zdrowego żywienia, przeprowadzono zabawę dydaktyczną, wykonano plakat promujący zdrowe odżywianie, a na zakończenie przeprowadzono zajęcia kulinarne – przedstawiono propozycję zdrowych przekąsek.

Czytaj więcej...

Warsztaty Wielkanocne z rodzicami

Szczegóły

warsztaty 04Okres przygotowań do Świąt Wielkanocnych to szczególna okazja do poznania przez dzieci polskich tradycji świątecznych. 28 marca w naszej świetlicy odbyły się Wielkanocne warsztaty, na które zostali zaproszeni również rodzice. Dzieci miały okazję wykonać wraz z rodzicami wianki z wykorzystaniem tradycyjnych elementów dekoracyjnych. Spotkanie było radosne i przeniosło wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Czytaj więcej...

Wiosna w świetlicy

Szczegóły

wiosna 18

Czytaj więcej...

Pierwszy dzień wiosny

Szczegóły

ognisko 02W środę 21 marca tradycyjnie jak co roku obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Kultywowanie tradycji związanych z pożegnaniem zimy i powitaniem wiosny, to dla nas miły obowiązek. Podczas zajęć plastycznych świetliczki wykonały ekologiczną kukłę, którą uroczyście spaliły w gorącym płomieniu, wykrzykując: „Marzanno, marzanno ty zimowa panno, ciebie pożegnamy, wiosnę przywitamy!". Tego dnia przygotowane było dla nas również ognisko z kiełbaskami, dzięki czemu mogliśmy upiec pierwsze w tym sezonie kiełbaski, za co bardzo dziękujemy.

Zajęcia kulinarne

Szczegóły

kulinaria 02W tym tygodniu w naszej świetlicy odbyły się zajęcia kulinarne. Tym razem chłopcy postanowili spróbować swoich sił w kuchni. Przygotowali więc danie słodkie – placuszki z kandyzowaną pomarańczą i płatkami kokosowymi. Dziewczynki były zachwycone efektem pracy kolegów, a chłopcy byli z siebie bardzo dumni. Podczas zajęć doskonalono umiejętność bezpiecznego posługiwania się sprzętem AGD oraz umiejętność samodzielnego przygotowania posiłków.

Czytaj więcej...

Walentynkowe inspiracje

Szczegóły

walentynki 04

Czytaj więcej...

Ferie

Szczegóły

 

ferie 35 

Czytaj więcej...

FERIE-"PAPUGARNIA"

Szczegóły

PAPUGARNIA

Czytaj więcej...

Zajęcia czytelniczo-plastyczne

Szczegóły
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /home/gokwww/public_html/images/swietlice/swietlica-grzybnica/2018/ZAJĘCIA_CZYTELNICZO-_PLASTYCZNE020.jpg

ZAJĘCIA CZYTELNICZO- PLASTYCZNE020Spotkanie z twórczością Danuty Wawiłow pod nazwą „Najważniejsza jest… MIŁOŚĆ” miało na celu ukazać dzieciom, czym jest miłość. Po wysłuchaniu wiersza pt. „Marysia i Miś” porozmawialiśmy o sposobach okazywania uczuć i o tym komu można ją okazywać. Omówiliśmy również przymioty miłości.
Na zakończenie wykonaliśmy serca, które każdy z uczestników ozdobił według własnego pomysłu, te wraz z przymiotami miłości, zawiesiliśmy na drzewie tworząc piękną koronę.

Czytaj więcej...

Spotkanie wigilijne

Szczegóły

SPOTKANIE WIGILIJNE013Dnia 22 grudnia poczuliśmy w świetlicy świąteczny nastrój. Tego dnia odbyło się spotkanie wigilijne. Odświętnie ubrani, uśmiechnięci, wszyscy usiedliśmy do jednego stołu. Po podzieleniu się opłatkiem i złożeniu życzeń dzieci zaśpiewały kolędy, przy akompaniamencie Eryki Mendyk. W trakcie poczęstunku pojawił się św. Mikołaj, który wręczył „Świetliczakom” drobne upominki.

Bardzo dziękuję radzie sołeckiej oraz Pani sołtys za zakup upominków dla podopiecznych oraz Paniom: Marzenie Laube, Beacie Kujawiak, Danucie Waszak i Agnieszce Laube za pomoc w przygotowaniu poczęstunku. Jest mi niezwykle miło, że mogę na Was liczyć. Wspólnie z dziećmi chcielibyśmy złożyć Państwu życzenia niezwykłych wrażeń, niezapomnianych i cudownych chwil oraz nowych, wspaniałych możliwości w nadchodzącym roku.

Czytaj więcej...

GRUDZIEŃ W ŚWIETLICY

Szczegóły

grudzien

Czytaj więcej...

ANDRZEJKI

Szczegóły

ANDRZEJKIAndrzejki w świetlicy były dobrą okazją do wspaniałej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Był to dzień tajemniczych wróżb i czarów, połączonych z zabawą, tańcem i słodkim poczęstunkiem. Podczas wróżenia było bardzo wesoło i tajemniczo. Każdy z uczestników mógł sprawdzić jaka jest jego magiczna liczba, magiczny kolor oraz kim zostanie w przyszłości. Nie zabrakło też wróżb z laniem wosku, ustawianiem bucików czy przekłuwaniem serc. Spotkanie zachowało swój tajemniczy urok i magię.         Ciekawe czy komuś sprawdzą się andrzejkowe przepowiednie...

Czytaj więcej...

ZAJĘCIA KULINARNE

Szczegóły

zajęcia kulinarne015W tym tygodniu w naszej świetlicy odbyły się zajęcia kulinarne. Tym razem podopieczni przygotowali danie obiadowe – zupę pomidorową. Z pomocą przyszła nam pani sołtys, która zakupiła niezbędne składniki. „Świetliczaki” instruowani przez panią Romanę z wielką radością wykonywały wszelkie czynności, od ugotowania zupy po przygotowanie stołu. Największą radość przyniosła dzieciom degustacja. Zupa skutecznie rozgrzała nas w ten chłodny jesienny wieczór.   

Czytaj więcej...

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Szczegóły

11 listopada015Narodowe Święto Niepodległości jest polskim świętem państwowym obchodzonym co roku 11 listopada. Jest ono ważnym wydarzeniem dla każdego Polaka, ponieważ upamiętnia odzyskanie w 1918 roku przez Polskę niepodległości, po 123 latach niewoli. Aby przybliżyć to święto naszym wychowankom, prowadzone były różnorodne formy zajęć. Podczas nich dzieci zapoznały się z podstawowymi symbolami narodowymi oraz z historią obchodów tego święta. Wspólnie przygotowały różnymi technikami prace plastyczne. Czytane były także wiersze na temat tego święta, dzieci wysłuchały również  pieśni patriotycznych i melodii żołnierskich.

Czytaj więcej...

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Szczegóły

den10Jakże nie pisać wierszy,
jakże nie płonąć w podzięce.
Za dar najpiękniejszy, za serce.

Tymi słowami pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia z okazji
Dnia Nauczyciela.

Dzieci ze świetlicy w Grzybnicy

Czytaj więcej...

ZAJĘCIA KULINARNE

Szczegóły

KULINARIA01Zajęcia kulinarne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem w naszej świetlicy. W tym tygodniu „świetliczaki” pod okiem instruktora upiekły czekoladowe ciasto z malinami i borówkami. Perspektywa samodzielnego przygotowania posiłku pozwoliła dzieciom wykorzystać zdobytą  wcześniej wiedzę i wykonać to zadanie z dużą dokładnością. Najważniejszą częścią, która przyniosła wiele radości była degustacja tego pysznego deseru.

Czytaj więcej...

WRZESIEŃ

Szczegóły

GLOWNE GRZYBNICA

Czytaj więcej...

ZAJĘCIA WAKACYJNE 2017

Szczegóły

GŁÓWNE

ZAJĘCIA WAKACYJNE 2017 (KLIKNIJ TUTAJ)

Czytaj więcej...

"WSZYSCY JESTEŚMY TACY SAMI"

Szczegóły

Udział w gminnym spotkaniu integracyjnym pn."Wszyscy jesteśmy tacy sami"

Czytaj więcej...

PLAN PRACY WAKACJE

Szczegóły

Plan pracy świetlicy wiejskiej w okresie  zajęć wakacyjnych – Grzybnica 2017

Data

Tematyka zajęć/wyjazdów

Cele szczegółowe

03.07.2017

Dzień organizacyjno-integracyjny.

Zajęcia profilaktyczne „Myślę nie- mówię nie”

- Zapoznanie z programem i regulaminem;

- omówienie zasad bezpieczeństwa podczas zajęć w świetlicy oraz w czasie wyjazdów;

- promowanie bezpiecznych form spędzania     czasu wolnego;

- wykształcenie umiejętności współpracy;

- wypracowanie wspólnych norm i zasad; - zapobiegnie negatywnym zjawiskom

- kształtowanie systemu wartości;

- rozwijanie umiejętności radzenia sobie w - sytuacjach trudnych i stresujących (asertywność, empatia), panowanie nad emocjami.

04.07.2017

Spotkanie z OSP Kłanino Prezentacja sprzętu, kurs pierwszej pomocy (RKO) z wykorzystaniem fantomu.

- zapoznanie z zawodem strażaka; - zapoznanie ze sprzętem strażackim; - zapobiegnie negatywnym zjawiskom;

- kształtowanie systemu wartości;

- rozwijanie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych i stresujących; - zapoznanie dzieci z zadaniami służb zorientowanych na ochronę bezpieczeństwa społecznego; - wykształcenie umiejętności udzielania pierwszej pomocy.

05.07.2017

Zajęcia techniczne - „Recyklingowe organizery”

- poznawanie różnych tworzyw i materiałów, umiejętność właściwego posługiwania się prostymi narzędziami i materiałami;

- nabycie umiejętności planowania pracy;

- umiejętność współdziałania w zespole;

- rozwijanie aktywności twórczej; - nabycie umiejętności oszczędnej, rzetelnej i skutecznej pracy;

- przekazywanie dzieciom wiadomości z zakresu wiedzy technicznej niezbędnej do życia we współczesnej cywilizacji.

06.07.2017

Gry i zabawy w sali

Nocka w świetlicy

- integracja grupy;      

- zapoznanie z atrakcyjnymi i bezpiecznymi formami spędzania czasu wolnego z      uwzględnieniem bezpieczeństwa; -doskonalenie sprawności fizycznej;

- nauka odpowiedzialności za swoje czyny i zachowania.

07.07.2017

Zajęcia kulinarne - Pieczenie pizzy

- Edukacja żywieniowa;

- utrwalanie zasad higieny;

- utrwalanie zasad savoir-vivre. - uczenie ekonomicznego wykorzystywania produktów spożywczych (wdrażanie do gospodarności); - wdrażanie do planowania pracy (przygotowywanie potraw zgodnie z przepisami); - kształtowanie umiejętności zgodnej współpracy w zespole.

10.07.2017

Zajęcia chemiczno-fizyczne Eksperymenty

- Wykorzystanie fizyki do objaśniania zjawisk obserwowanych w otaczającym świecie; - poznanie świata poprzez doświadczenia i            zabawę; - aktywna współpraca w grupie; - zainteresowanie dzieci zjawiskami;

- pogłębianie rozumienia praw chemicznych  z zakresu mieszanin substancji.

- poznanie ciekawych zjawisk i zasad, którym podlega rozdzielanie mieszanin.

11.07.2017

Zajęcia plastyczne - Ocean wersja 3D

- Rozwijanie zdolności plastycznych;

- budzenie poczucia odpowiedzialności i satysfakcji z wykonanej pracy;

- kształtowanie wyobraźni dziecka i jego     aktywności twórczej; - uwrażliwianie na piękno oraz kształtowanie nawyków estetycznych; - rozwijanie sprawności manualnej; - kształtowanie koordynacji wzrokowo-ruchowej; - właściwa organizacja stanowiska prac , zgodna współpraca w grupie; - oszczędne gospodarowanie materiałem.

12.07.2017

Zajęcia kulinarne - „smoothies”

- wdrażanie do samodzielności    przygotowywaniu posiłków;

- doskonalenie umiejętności bezpiecznego posługiwania się sprzętem AGD ułatwiającym pracę w kuchni oraz poznanie jego wszechstronnego zastosowania;

- rozwijanie zainteresowań i umiejętności

  kulinarnych; - doskonalenie umiejętności oszczędnego gospodarowania pieniędzmi;

13.07.2017

Zajęcia ruchowe. Edukacyjne wyjście do lasu. Zbiór surowców do na zajęcia manualno-artystyczne. Praca plastyczna frotaż z liści.

- poznanie najbliższej okolicy i dostrzeganie jej walorów turystycznych;

- zaspokojenie potrzeb ruchowych dzieci poprzez gry i zabawy na świeżym powietrzu;

- integracja grupy i pokazanie metod spędzania wolnego czasu;

- propagowanie zdrowego stylu życia;

- wdrażanie dzieci do czynnego spędzania wolnego czasu. - integracja dzieci;

-umiejętność dobrej współpracy w grupie;

- rozwijanie umiejętności kulturalnej zabawy i dobrej współpracy w grupie;

14.07.2017

Warsztaty ceramiczne. Lukrecja – pracownia artystyczna.

- rozwijanie zainteresowań i umiejętności kulinarnych. - rozwijanie wyobraźni dziecięcej. - rozwijanie sprawności manualnej; - kształtowanie koordynacji wzrokowo-ruchowej; - kształtowanie umiejętności zgodnej współpracy w zespole.

17.07.2017

Zajęcia kulinarne „Jogofity - deser”

- Doskonalenie umiejętności bezpiecznego posługiwania się sprzętem AGD;

- poznanie zasad zdrowego odżywiania i jego znaczenia dla rozwijającego się organizmu;

- doskonalenie umiejętności samodzielnego przygotowania deseru z zachowaniem higieny;

- znajomość obyczajów i form   grzecznościowych;

- zdobywanie umiejętności nakrywania do stołu oraz kulturalnego zachowania się;

- utrwalanie zasad savoir-vivre;

18.07.2017

Zajęcia sportowe na boisku

- Promowanie aktywnego stylu życia;

- wdrażanie do aktywnego i kulturalnego spędzania czasu wolnego;

- propagowanie sportu na rzecz zdrowego trybu   życia;

- kontrolowanie własnych negatywnych zachowań i emocji w stosunku do siebie i innych;

- zapobieganie zachowaniom naruszającym    spójność grupy (skarżenie, kłótnie, dokuczanie);

- rozładowanie napięć i nagromadzonej energii,   wprowadzenie w pogodny i radosny nastrój.;

- kształtowanie szacunku do innych osób zwłaszcza słabszych i mniej sprawnych;

- rozwijanie postawy asertywności;

- eksponowanie pozytywnych zachowań ćwiczących;

- rozwijanie poczucia odpowiedzialności za zdrowie własne i innych;

- rozwijanie zainteresowań i umiejętności ruchowych ćwiczącego;

19.07.2017

Wycieczka do Dygowa Pomerania Fun Park

- Integracja grupy rówieśniczej i kształtowanie nawyku odpowiedniego zachowania w miejscach pobytu;

- upowszechnianie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego;

- doskonalenie sprawności fizycznej;

- rozwijanie umiejętności współdziałania w grupie i współodpowiedzialności;

- rozwijanie umiejętności działania;

-nauczanie odpowiedzialności za swoje czyny i zachowania z dala od rodziców i domu rodzinnego.

20.07.2017

Wyjazd do Koszalina (Kino + Fly Park)

- Pogadanka na temat bezpieczeństwa w czasie wycieczki autokarowej;

- integracja grupy rówieśniczej

i kształtowanie nawyku odpowiedniego zachowania w miejscach pobytu;

- doskonalenie sprawności fizycznej;

-rozwijanie wyobraźni dziecięcej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

21.07.2017

Zakończenie wakacji. Zajęcia sportowe na boisku i ognisko

- Promowanie aktywnego stylu życia;

- wdrażanie do aktywnego i kulturalnego    spędzania czasu wolnego;

- propagowanie sportu na rzecz zdrowego trybu   życia;

- kształtowanie umiejętności umożliwiających   dbanie o własne i innych zdrowie;

- kontrolowanie własnych negatywnych zachowań i emocji w stosunku do siebie i innych;

- kształtowanie szacunku do innych osób zwłaszcza słabszych i mniej sprawnych;

- rozwijanie postawy asertywności;

- ukazywanie zasad właściwego współdziałania w grupie, w zespole;

- rozwijanie zainteresowań i umiejętności ruchowych ćwiczącego;

- wdrażanie do aktywnego uczestnictwa w kulturze fizycznej w środowisku rówieśniczym i rodzinnym;

Plan może ulec zmianie. Opracowała instruktor Paulina Nowocień

Dzień Dziecka

Szczegóły

glowneZ okazji Dnia Dziecka w dniu 02.06.2017r. na terenie rekreacyjnym w Grzybnicy, odbył się festyn dla dzieci z całego sołectwa. Podczas tego dnia, organizatorzy przygotowali gry, zabawy i konkurencje sportowe za które zawodnicy otrzymali słodkie nagrody. Dla najmłodszych zakupiono tunele z kulkami oraz gąsienicę.       Dla dzieci przygotowane również było ognisko z kiełbaskami,lody i napoje. Rodzice mogli posilić się ciastem, kawą oraz herbatą.

Czytaj więcej...

Dzień Matki

Szczegóły

glowne

26 maja to dzień szczególny, ponieważ wtedy obchodzimy Dzień Mamy. Z tej okazji dzieci z naszej świetlicy przygotowały dla swoich mam małe prezenty, w postaci kwiatów z życzeniami. Podczas zajęć kształtowano umiejętność układania oraz składania życzeń, jak również rozwijano zdolności manualne u dzieci. Kwiaty oraz życzenia zostały wykonane własnoręcznie a w dzień święta wręczone mamom.

Czytaj więcej...

WAKACJE

Szczegóły

ZAPRASZAMY DZIECI W WIEKU 7-13 LAT NA ZAJĘCIA WAKACYJNE

"Majowy spacer"

Szczegóły

glowne

Czytaj więcej...

KAMIENNE KRĘGI- SPRZĄTANIE

Szczegóły

głowne

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne w świetlicy

Szczegóły

zdjecie głowne

 

Czytaj więcej...

WIELKANOCNE KLIMATY

Szczegóły

GŁÓWNEZ okazji zbliżających się świąt, w świetlicy odbyły się zajęcia plastyczno-techniczne. Miały one na celu przybliżenie tradycji świąt Wielkanocnych oraz rozwijanie aktywności plastycznej wśród dzieci. Wspólnie z dziećmi wykonaliśmy palmy wielkanocne, kartki, oraz mini dekoracje świetlicy. Udział w tego typu zajęciach to nie tylko praca i nauka, ale przede wszystkim przyjazna i ciepła atmosfera integrująca naszą grupę.

Czytaj więcej...

"WIOSNA"

Szczegóły

grzybnica

Czytaj więcej...

Ferie zimowe

Szczegóły

FERIE Ania2017

Sprawozdanaie z zajęć zimowych (Kliknij)

Z wizytą w bibliotece

Szczegóły

20170215 143757

Spotkanie w bibliotece (kliknij)

Zajęcia kulinarne

Szczegóły

Zajęcia kulinarne 07Dnia 23.02.2017 r. w naszej świetlicy odbyły się zajęcia kulinarne, podczas których robiliśmy faworki. Z pomocą przyszła nam jedna z mam, która zadbała o to by zajęcia odbyły się w sposób profesjonalny. Przypomniała o higienie, bezpieczeństwie oraz przekazała wiele ciekawostek związanych z wypiekami. Dzieci miały okazję wykazać się zdolnościami manualnymi oraz kreatywnością tworząc oryginalne kształty z ciasta.

Czytaj więcej...

Zajęcia profilaktyczne

Szczegóły

Zajęcia profilaktyczne 02Dnia 16.02.2017 r. naszą świetlicę odwiedził Pan Krzysztof Babiński z Ośrodka Rehabilitacyjno-Postresocjalizacyjnego w Darżewie. Poprowadził on zajęcia profilaktyczne podczas, których dzieci zapoznały się z pojęciami: alkoholizm i narkomania. Dowiedziały się jaki wpływ mają używki na organizm człowieka, jakie są przyczyny, przebieg i skutki uzależnień. Zajęcia były bardzo ciekawe, dzieci wykazały się bardzo dużą aktywnością w rozmowie oraz wykonały plakaty pt. STOP uzależnieniom.

Czytaj więcej...

Aerodynamika

Szczegóły

Aerodynamika 14Dnia 13.02.2017 r. w świetlicy odbyły się zajęcia, które poprowadziła Fabryka Pomysłów z Koszalina. Goście zaprezentowali dzieciom zajęcia pt. „Aerodynamika". Świetliczaki poznały znaczenie tematu zajęć oraz wykonały doświadczenia, związanie z ruchem gazów, a także ruchu ciał stałych w ośrodku gazowym i sił działających na nie. Zajęcia przysporzyły nie tylko wiele radości, ale również rozbudziły zainteresowania i chęć zgłębiania się w dziedzinie fizyki.

Czytaj więcej...

Plan zorganizowanych zajęć zimowych

Szczegóły

Plan pracy świetlicy w Grzybnicy

„ Ferie Zimowe 2017"

Zajęcia będą odbywały się w godzinach od 10:00 do 16:00

Okres trwania zajęć od 13 lutego do 24 luty 2017 r.

Czytaj więcej...

Laurka dla babci i dziadka

Szczegóły

Dnia 16.01.2017 r. na zajęciach plastycznych, które odbyły się w naszej świetlicy dzieci przygotowały dla swoich ukochanych dziadków i babć kartki z życzeniami. Podczas zajęć dzieci wykazały się dużą pomysłowością i zaangażowaniem, a powstałe laurki na pewno przysporzyły wiele uśmiechów.

„To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie.
Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość,
poczucie humoru, komfort, lekcje życia.
Oraz, co najważniejsze, ciasteczka".
Rudolph Giuliani

Dzień babci i dziadka 01Dzień babci i dziadka 02

Ferie

Szczegóły

FERIE

Punkt biblioteczny

Szczegóły

Punkt biblioteczny w Grzybnicy 2

   
© Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie