Kalendarium imprez  

luty 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
   

Polityka bezpieczeństwa  

   

Sprawozdania

Sprawozdanie z zajęć zimowych - Cewlino 2016

Szczegóły

     Tegoroczna przerw zimowa rozpoczęła się 1 lutego br.. W tym okresie dzieci uczęszczające na zajęcia zorganizowane w świetlicy w Cewlinie miały możliwość udziału w zajęciach profilaktycznych, warsztatach hobbystycznych, sportowych judo, taniec, teatrzyk, wycieczkach do Centrum nauki „Experyment", "JumpCity" w Gdyni, na basen w Darłówku oraz do koszalińskiego Multikina . Zajęcia sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Cewlino oraz rodziców.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z wycieczki do Mega Parku w Grudziądzu

Szczegóły

W dniach 06-07 sierpnia, została zorganizowana wycieczka dla dzieci z Cewlina do Mega Parku w Grudziądzu. Wycieczka sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołectwa Cewlino, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie oraz rodziców.
Z Cewlina wyjechaliśmy o 8:30, podróż trwała cztery godziny. Na miejscu czekało wiele atrakcji. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wizyty w Amfiteatrze , gdzie o godzinie 12:00 rozpoczął się WESTERN SHOW .Największy w Polsce pokaz z udziałem Lucky Luka, mami Dalton i jej niesfornych synalków.Najstarsze i największe miasteczko westernowe w Polsce zaoferowało nam moc niezapomnianych wrażeń. W kłębach kurzu wzbitego przez końskie kopyta zobaczyliśmy obraz Dzikiego Zachodu. W samym sercu Miasteczka Westernowego można było zobaczyć sklep z artykułami kowbojskimi "U Marshala", gdzie można było zakupić akcesoria kowbojskie, przejechać się konno, pojeździć na byku, postrzelać do celu, odwiedzić posterunek Szeryfa, celę Daltonów, zrobić sobie fotografię w starym stylu i puścić za sobą list gończy. W wolnym czasie można było do woli korzystać z atrakcji Luna Parku.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć zimowych - Cewlino 2015 rok

Szczegóły


Ferie zimowe w gminie Manowo rozpoczęły się 19 stycznia i trwały do 30 stycznia 2015roku. W okresie tym dzieci miały zorganizowane zajęcia prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00. Ferie sfinansowane przez Gminną Komisję do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Manowie, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie, Radę Sołecką w Cewlinie oraz rodziców. W zajęciach codziennie brało udział 27 dzieci. Głównym celem zajęć w świetlicy było kreatywne zagospodarowanie wolnego czasu dzieci podczas ferii.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych w świetlicy

Szczegóły

Sprawozdanie z zajęć wakacyjnych w świetlicy - Cewlino 2014

 

       Tegoroczne, zorganizowane zajęcia w świetlicy w Cewlinie rozpoczęły się 07.07.2014 i trwały do 25.07.2014r. Zajęcia prowadzone były w godzinach od 10:00 do 16:00. Sfinansowane zostały przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Radę Sołecką Cewlina, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie oraz rodziców. Podczas wakacji dzieci skorzystały z licznych atrakcji m.in. warsztaty plastyczne kulinarne, sportowe, profilaktycznych, fotograficznych oraz wycieczkach edukacyjno – rozrywkowych.

Czytaj więcej...

Sprawozdanie z zajęć zimowych w świetlicy

Szczegóły

Sprawozdanie z zajęc zimowych w świetlicy w Cewlinie - 2014 rok

     Ferie zimowe w gminie Manowo rozpoczęły się 17 lutego i trwały do 28 lutego 2014 roku. W okresie tym dzieci miały zorganizowane zajęcia prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00. Tegoroczne ferie były sfinansowane przez Gminną Komisję do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Manowie, Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie, Radę Sołecką w Cewlinie oraz rodziców. W zajęciach codziennie brało udział 19 dzieci. Głównym celem zajęć w świetlicy było kreatywne zagospodarowanie wolnego czasu dzieci podczas ferii.

Czytaj więcej...

   
© Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie