BIP  

Biuletyn Informacji Publicznej

   

Kalendarium imprez  

lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Polityka bezpieczeństwa  

   

Informacja

Szczegóły

Góry 2020

Projekt GOK-u nadal w toku!!!

Szczegóły


 

Pamiętacie jeszcze o naszym konkursie plastycznym dotyczącym zasad i zalet kompostowania? Wierzymy, że tak! Nie możemy się jeszcze z Wami spotkać, więc mamy dla was propozycję - przygotujcie pracę plastyczną i prześlijcie nam zdjęcia. Z nadesłanych prac stworzymy wirtualną galerię.


NAGRODY CZEKAJĄ!!!

 

 Konkurs GOK przer

 

Regulamin konkursu

Czytaj więcej...

Życzenia

Szczegóły

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych obfitości na świątecznym stole oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie 1

INFORMACJA

Szczegóły

Ważna informacja dla dzieci, rodziców i czytelników!


Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie, Biblioteki w Boninie, Manowie i Wyszewie oraz świetlice w Grzybnicy, Kretominie, Manowie, Wyszeborzu i Wyszewie zostaną zamknięte od 12 marca 2020 roku do odwołania.


Działania te mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 i zostały podjęte w związku z decyzją sztabu kryzysowego z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego o czasowym zamknięciu instytucji kultury od 12 marca 2020 roku.

Regulamin Konkursu Plastycznego

Szczegóły

Plakat

Regulamin do konkursu

Czytaj więcej...

Zapraszamy na zabawę karnawałową

Szczegóły

Zabawa karnawalowa

Wygraliśmy dofinansowanie w ramach Funduszu Naturalnej Energii do projektu "Kompostujesz-środowisko ratujesz" :-)

Szczegóły

baner 750x300 na www

Tegoroczna jubileuszowa X edycja konkursu Fundusz Naturalnej Energii realizowana przez
GAZ-SYSTEM w partnerstwie z Fundacją „Za górami, za lasami" cieszyła się największym zainteresowaniem ze wszystkich dotychczasowych edycji. Łącznie wpłynęło 201 wniosków o dofinansowanie.

Fundusz Naturalnej Energii jest organizowany już po raz dziesiąty. Ideą konkursu jest wsparcie samorządów, placówek oświatowych oraz organizacji pozarządowych w realizacji innowacyjnych projektów ekologicznych. W tym roku do rozdysponowania było 250 000 zł na terenie pięciu województw: mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego. Wnioskujący przesłali aż 201 wniosków o dofinansowanie inicjatyw podejmujących ważne tematy ekologiczne. Zwyciężyło tylko 25 z nich, a wśród nich nasz, najlepszy w zachodniopomorskim.

W tym roku jury konkursu zwracało uwagę na projekty, które wpływają pozytywnie na środowisko, ale także na takie, których realizacja przyczynia się do budowania postaw obywatelskich w obszarze ochrony przyrody i zmiany postaw na proekologiczne. Autorzy projektów podejmowali się praktycznych działań, które realnie przyczyniają się do oszczędzania wody czy zwiększania efektywności w zakresie gospodarowania odpadami. Jury wybrało finałowych 25 projektów - po pięć z każdego województwa. Oceniany był potencjał proekologiczny projektów, zasięg planowanych działań oraz innowacyjne podejście do potrzeb lokalnych.

Życzenia

Szczegóły

życzenia bożonarodzeniowe

Zapraszamy na Sylwestra

Szczegóły

freshfinds 2020

Konkurs wojewódzki "KULTURA na DZIŚ"

Szczegóły

Bez tytułu

Zapraszamy chętne dzieci i młodzież do udziału w wojewódzkim konkursie "KULTURA na DZIŚ", realizowanego w ramach zadania "PODAJ_KULTURĘ" programu edukacja kulturalna. Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Organizatorem konkursu jest Sławęcińskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych oraz Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ryszewku.

Osoby zainteresowane zgłaszaja sie do Instruktorów Świetlic Gminy Manowo.

Regulamin konkursu dostępny poniżej

Czytaj więcej...

"Wieczór Piosenek Patriotycznych"

Szczegóły

Narodowe Święto Niepodległości

"Najlepszy Dziecięcy Czytelnik lata 2019" - konkurs rozstrzygnięty

Szczegóły

Najlepszy Czytelnik lata20190912 121214m

Konkurs „Najlepszy Dziecięcy Czytelnik lata 2019" skierowany był do dzieci i młodzieży w wieku 6-15 lat. Organizatorem konkursu była Biblioteka Publiczna Gminy Manowo w Wyszewie wraz z filiami w Boninie   i Manowie. Zadaniem dzieci było wypożyczenie i przeczytanie jak największej ilości książek oraz wykonanie do każdej z nich jednej ilustracji. Komisja konkursowa nagrodziła troje dzieci:
- I miejsce - Oliwier Jarosik z Manowa;
- II miejsce- Amelia Adamczyk z Manowa;
- III miejsce - Nina Wojcieszek z Bonina.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w naszym konkursie.

Czytaj więcej...

Piknik z okazji Święta Wojska i Lotnictwa Polskiego

Szczegóły

3323 sierpnia br. na plaży w Rosnowie zorganizowany został Piknik z okazji niedawno obchodzonego Święta Wojska Polskiego. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia przez delegacje wieńców pod pomnikiem „Lotników" w Rosnowie. Następnie zgromadzeni mieszkańcy i goście zostali zaproszeni na koncert zespołów: Bandoska z Bonina, Wacław Nowicki z Bonina, Dizel, Disco Polo Show oraz Baflo. Ponadto imprezie towarzyszyła loterii z nagrodami, których sponsorem była firma MPS International z Koszalina oraz stoisko dotyczące projektu Powiatu Koszalińskiego „Wiem, badam się, zapobiegam", mającego na celu wczesne wykrywanie raka jelita grubego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i zapraszamy za rok.

Czytaj więcej...

Święto Wojska i Lotnictwa Polskiego

Szczegóły

Święto lotnictwa 2019 ten2

Informacja

Szczegóły

mt-ignore:świetlica

Informacja

Szczegóły

karkonosze

"Rozmowy przy wspólnym stole"

Szczegóły

Rozmowy przy wspólnym stole2

Czytaj więcej...

Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego

Szczegóły

czytelnik dziecięcy22

30 maja 2019 r. w Bibliotece Publicznej w Koszalinie odbyło się Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego. W tym roku najaktywniejszymi czytelnikami w naszej gminie, których wyróżniono zaproszeniem na uroczystość byli: Antonina Sieniawska, Piotr Hernet, Zuzanna Wójcik, Andrzej Lipiński, Filip Lipiński, Monika Stankiewicz, Maria Kruk oraz Amelia Adamczyk. Gratulacje, nagrody książkowe i dyplomy wręczała czytelnikom zastępca dyrektora Koszalińskiej Biblioteki Publicznej, Pani Beata Sawa-Jovanoska oraz przedstawiciele Starostwa w Koszalinie- Ewa Zagórska i Arkadiusz Janz. Niespodzianką dnia było zaproszenie do Bałtyckiego Teatru Dramatycznego na spektakl pod tytułem „Strażniczka magicznego lasu". Gratulujemy wyróżnionym czytelnikom z naszej gminy oraz zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież do systematycznego odwiedzania naszych bibliotek.

Czytaj więcej...

Festyn Rodzinny

Szczegóły

DSC 0253

 

Czytaj więcej...

Mała Książka-Wielki Człowiek

Szczegóły

1-1

Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie z Tanyą Valko

Szczegóły

Tanya Valko

Czytaj więcej...

# biblioteka - Tydzień Bibliotek

Szczegóły

 

Zakończyła się XVI edycja programu Tydzień Bibliotek. Współczesna biblioteka nieustanne poszukuje nowych użytkowników i zachęca do czytania  oraz korzystania z innych form czytelnictwa. Tegoroczne obchody Tygodnia Bibliotek przebiegały pod hasłem  „# biblioteka. (..) „Za tym hasłem kryją się ludzie, zbiory, spotkania”. Aby uhonorować tegoroczne święto biblioteka w Boninie zorganizowała 6 spotkań dla różnych grup użytkowników. Były 2 zajęcia plastyczne. Na jednych dzieci ze świetlicy w Kretominie wykonały własne zoo a podczas  kolejnych zajęć powstało kolorowe hasło tegorocznego Święta Bibliotek. Na spotkaniu w Dyskusyjnym Klubie Książki pasjonatki literatury dzieliły się swoimi opiniami na temat powieści Jakuba Małeckiego pt: „Dygot”. Szczególną wagę biblioteka przywiązuje do spotkań z przedszkolakami dlatego dwukrotnie odwiedziliśmy Przedszkole w Boninie. Czterolatki poznały  bohaterów „Doliny Muminków” a sześciolatki na spotkaniu zatytułowanym „Czyta elita” podpisały się pod sentencją „kto czyta nie błądzi i dobrze się bawi”. Ostatniego dnia Tygodnia Bibliotek   gościliśmy rodziców i ich pociechy, uczestników Klubu Aktywnego Rodzica. Wszystkim uczestnikom, którzy brali udział w  spotkaniach okazji Tygodnia Bibliotek serdecznie dziękuję za poświecony czas, humor i zaangażowanie.

mt_gallery:# biblioteka - Tydzień Bibliotek

 

Festyn Rodzinny - Strefa Aktywności Społecznej

Szczegóły

na stronę

Spotkanie autorskie z Leszkiem Szczasnym

Szczegóły

1

Czytaj więcej...

XVI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Szczegóły

tydzień bibliotek

Regulamin Gminnego Konkursu Recytatorskiego "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne"

Szczegóły

Ptaki 2019przer

Czytaj więcej...

Życzenia

Szczegóły

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych obfitości na świątecznym stole oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie 1

Informacje ogólne

Szczegóły

Celem Gminnego Ośrodka Kultury w Wyszewie jest prowadzenie wielokierunkowej działalności na rzecz rozwoju i zaspokajania potrzeb kulturalnych mieszkańców Gminy Manowo.


Gminny Ośrodek Kultury realizuje cele statutowe przez:
1. promowanie kultury lokalnej w kraju i za granicą,
2. tworzenie, upowszechnianie i ochronę dóbr kultury,
3. zaspokajanie potrzeb oświatowych, kulturalnych i informacyjnych,
4. upowszechnianie wiedzy i kultury wśród mieszkańców Gminy Manowo w szczególności przez udostępnianie zbiorów bibliotecznych.

RODO

Szczegóły

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA DANYCH OSOBOWYCH


Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust. 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:


1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie, Wyszewo 18, 76-015 Manowo
2. Inspektorem ochrony danych osobowych w Gminnym Ośrodku Kultury jest Karina Maciejewska, tel. 531 632 100, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wypełnienia zadań ustawowych lub statutowych Ośrodka Kultury.
4. Odbiorcą danych osobowych będą lub mogą być podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa lub odrębnych umów, a w szczególności:
– pracownicy naszego Ośrodka, na podstawie upoważnień do przetwarzania danych celem realizacji obowiązków służbowych,
– upoważnione podmioty zewnętrzne zajmujące się obsługą naszego Ośrodka, jeżeli ta obsługa wymaga przetwarzania danych powierzonych,
– podmioty zewnętrzne (podmioty przetwarzające) uprawnione do przetwarzania danych w imieniu naszego Ośrodka, w celu realizacji zleconych im usług lub w ramach współpracy – niezbędnych dla naszej działalności,
– uprawnione organy publiczne, jednostki lub inne podmioty, które mogą otrzymywać dane w celu wypełniania ciążących na nich obowiązków prawnych, a którym nasz Ośrodek jest zobowiązany udostępnić dane osobowe na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa
5. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji naszych celów przetwarzania. Pomimo zakończenia realizacji celu przetwarzania, dane mogą być dalej przechowywane jeżeli istnieje obowiązek ich archiwizacji z mocy prawa, lecz nie dłużej niż przez wymagany prawem okres. Jeżeli dane są przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, to ich przechowywanie zakończy się do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
7. Dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu (automatyczne przetwarzanie danych do analiz, ocen lub prognoz dla określenia np. cech, zainteresowań, zachowania, właściwości, sytuacji osoby).Tzn. żadne decyzje dotyczącej osób nie będą oparte o informacje pozyskane i wygenerowane w sposób automatyczny.
8. Przysługują Państwu następujące prawa w zakresie udostępnionych swoich danych osobowych:
– prawo dostępu do przetwarzanych danych,
– prawo do sprostowania danych,
– prawo do usunięcia danych w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach zadań realizowanych w interesie publicznym,
– prawo do ograniczenia przetwarzania danych,
– prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
– prawo do przenoszenia danych,
– prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Wymogi podania danych i ewentualne konsekwencje ich niepodania w sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody osoby, której dane dotyczą, podanie danych osobowych Administratorowi ma charakter dobrowolny.
Podanie danych osobowych jest wymogiem koniecznym, w sytuacji gdy przesłankę przetwarzania danych osobowych stanowi przepis prawa lub jest niezbędne dla zawarcia z Państwem umowy.

Gminny Konkurs Recytatorski dla przedszkolaków "Kalinki"

Szczegóły

Kalinki gr

17 kwietnia br. w Bibliotece Publicznej w Manowie odbył się Gminny Konkurs Recytatorski dla przedszkolaków „Kalinki", podczas którego dzieci z Przedszkola Samorządowego w Rosnowie oraz Ogniska Przedszkolnego TPD w Manowie recytowały dowolnie wybrane wiersze Kaliny Jerzykowskiej. Komisja w składzie: Ewa Magnowska, Anna Mikulska oraz Karina Maciejewska wysłuchała i oceniła prezentacje dzieci. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników, komisja rozpoczęła obrady, a dzieci wraz z opiekunami i gośćmi udały się na poczęstunek.

Po obradach komisja ogłosiła, że tegorocznymi laureatami Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla przedszkolaków „Kalinki" zostali:

Liliana Łepecka z Przedszkola Samorządowego w Rosnowie
Martyna Matejko z Ogniska Przedszkolnego TPD w Manowie
Magdalena Cybulska z Ogniska Przedszkolnego TPD w Manowie

Czytaj więcej...

Regulamin Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla przedszkolaków "Kalinki"

Szczegóły

kalinki plakat 2 przer

Czytaj więcej...

Spotanie w Klubie Aktywnego Rodzica

Szczegóły

Za nami pierwsze spotkanie w klubie Aktywnych Rodziców. Tematem spotkania były losy baśniowej „Roszpunki”. Wstępem do zajęć była, krótka historia losów baśniowej bohaterki a następnie mamom i ich pociechom zaproponowano wspólną pracę plastyczną. Mamy z zapałem i zaangażowaniem towarzyszyły maluchom w wykonaniu pięknego warkocza z kolorowej włóczki oraz kolorowaniu obrazka przedstawiającego uwięzioną Roszpunkę w wysokiej wieży. Dziękuję za wspólnie spędzony czas i serdecznie zapraszam na kolejne spotkania.

mt_gallery: Spotkanie w Klubie Aktywnego Rodzica.

Dzień Głośnego Czytania

Szczegóły

,, ...Dziś Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania obchodzony jest 29 września. Propaguje taką formę lektury, ponieważ rozwija ona wyobraźnię i buduje więzi między rodzicami a dziećmi. Święto ma w naszym kraju już 13-letnią tradycję, zostało ogłoszone w 2001 roku z inicjatywy Polskiej Izby Książki...” (źródło: www.wiadomosci.wp.pl)

29 września w wielu bibliotekach w naszym kraju jest organizowane wspólne, głośne czytanie.

My również głośno czytaliśmy. Urządziliśmy także konkurs pt. ,, Najlepsi znawcy baśni”.

Książka przyjacielem dziecka

Szczegóły

„Książka  przyjacielem dziecka”-  Pod takim hasłem przebiegało spotkanie z dziećmi z przedszkola w Boninie w dniu 4 lutego. Na zajęciach  maluchy rozwiązywały zagadki, bezbłędnie rozpoznawały postacie ze znanych bajek, układały puzzle. Dowiedziały się  czym różni się biblioteka od księgarni oraz o tym jak należy  dbać o książki. Inspiracją do spotkania  był pomysł wychowawczyni grupy czterolatków, Pani Marzeny, która  wraz z dziećmi  chce powołać „Klub Wędrującej Książki”.Gratulujemy pomysłu!

mt_gallery:Książka przyjaciel dziecka

Zajęcia taneczne w Manowie

Szczegóły

tańce Manowo 1

Zapraszamy na zajęcia Zumby do Wyszewa

Szczegóły

Zumba -Wyszewo przer

Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie - informacje ogólne

Szczegóły

Strona w przygotowaniu

Polityka plików cookie

Szczegóły
 1. W związku ze stosowaniem w serwisie internetowym Gminnego Ośrodka Kultury w Wyszewie (dalej: Serwisie) zaawansowanych mechanizmów niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania, wykorzystywane są tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwer na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwer może odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 2. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
  1. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości,
  2. dostosowania sposobu wyświetlania treści informacyjnych.
 3. W Serwisie możemy stosować następujące rodzaje plików cookies:
  1. umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu,
  2. służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu,
  3. umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych serwisu,
  4. "funkcjonalne" pliki cookies, umożliwiające "zapamiętanie" wybranych przez użytkownika ustawień,
 4. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym Serwis będzie przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.
 5. Wyłączenie stosowania cookies może spowodować utrudnienia korzystanie z niektórych usług w ramach Serwisu. Wyłączenie opcji przyjmowania cookies nie powoduje natomiast braku możliwości czytania lub oglądania treści zamieszczanych w Serwisie z zastrzeżeniem tych, które wymagają szczególnej interakcji z użytkownikiem (czyli np. korzystanie z konkursów rozstrzyganych metodą internetowego głosowania).
 6. Instrukcje wyłączenia plików cookies w popularnych przeglądarkach:

Kontakt

Szczegóły

Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie

Wyszewo 18, 76-015 Manowo

 NIP: 499-02-24-194  REGON: 330978440

 

Pomorski Bank Spółdzielczy w Świdwinie 

Numer rachunku 32 8581 1014 2024 0000 0113 0003

 

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00

Gminny Ośrodek Kultury - tel. 730 760 380

Dyrektor – starszy kustosz mgr Maria Staciwa – tel. 730 800 650

Z-ca Dyrektora - bibliotekarz mgr Karina Maciejewska - tel. 531 632 100

Główna Księgowa – mgr Ludwika Karlińska – tel. 730 080 290

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa świetlic

Szczegóły

Mapka świetlic

Spotkanie autorskie z Tanyą Valko

Szczegóły

Spotkanie autorskie zTanyą Valko.

Gminny Przegląd Recytatorski "Joanki"

Szczegóły

Joanki17 kwietnia w bibliotece w Manowie odbył się Gminny Przegląd Recytatorski dla przedszkolaków „Joanki", Powiatowy Przegląd Recytatorski jest organizowany przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną. Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie jest organizatorem przeglądu na szczeblu gminnym. W eliminacjach wzięło udział 22 przedszkolaków z przedszkoli w Boninie, Rosnowie i Manowie. Każde z dzieci recytowało jeden wybrany utwór Joanny Kulmowej. W skład komisji oceniającej weszły Elżbieta Aniela Kamińska, Urszula Trębacz i Barbara Pelc. Komisja wyłoniła 3 osoby:
-I miejsce – Lena Drożdż,
-II miejsce - Oliwier Jarosik,
-III miejsce - Lena Wochna.
Zwycięska trójka będzie reprezentowała naszą gminę podczas Finału Przeglądu Powiatowego, który odbędzie się w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej 9 maja 2018r.
Wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymali dyplomy i nagrody w postaci książek autorstwa Joanny Kulmowej. Gratulujemy dzieciom wspaniałych występów. Laureatom życzymy powodzenia podczas finału.

Czytaj więcej...

Podkategorie

   
© Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie