marzec 2019

Zajęcia z przedszkolakami. Temat: Biblioteka

Biblioteka

25 listopada odwiedziły nas manowskie przedszkolaki „Motylki" wraz z Panią Ulą i Panią Gabrysią.

Dzieci odświeżyły sobie i utrwaliły wiedzę o bibliotece. Maluchy lubią książki i bardzo się cieszymy, że chętnie odwiedzają naszą bibliotekę. Po krótkiej pogadance, przedszkolaki wysłuchały ciekawej publikacji autorstwa Anity Głowińskiej pt. „Kicia Kocia w bibliotece". Nasza bohaterka Kicia Kocia, tak jak każdy z Motylków, została czytelnikiem biblioteki. Następnie dzieci pokolorowały malowanki, które były tematycznie związane z biblioteką. Gotowe prace wspólnie nakleiliśmy na plakat. Na nim Pani Gabrysia stworzyła napis: „Biblioteka zaprasza". Praca Motylków zawisła dumnie na tablicy. Po przejrzeniu bibliotecznych regałów, książek, gazet i kilku innych atrakcjach, dzieci wypożyczyły książki od Pani Ani, pożegnały się i wróciły do przedszkola. Dziękujemy za miłe odwiedziny i zapraszamy za tydzień.

Biblioteka Biblioteka Biblioteka Biblioteka
Biblioteka Biblioteka