listopad 2018

Zakończenie roku szkolnego - "Motylki"

Zakończenie roku szkolnego - "Motylki"21 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego w Punkcie Przedszkolnym TPD „Motylki" w Manowie. Pracownik naszej biblioteki został zaproszony na ten jakże uroczysty dzień. Przy okazji poprowadził krótkie zajęcia polegające na ubraniu przez przedszkolaki papierowych podobizn dzieci. Miały one zostać "przyodziane" w sportowe ubrania reprezentacji polskiej piłki nożnej. Dzieci rozdzieliły się na dwie grupy i jedna ubierała chłopca, a druga dziewczynkę. W niedzielę kolejny mecz Polski, więc kibicujemy naszym piłkarzom i krzyczymy „Do boju, Polsko!". :)
Pani Ula Drąg przygotowała wspaniałą imprezę pełną ciekawych zabaw, wierszyków, piosenek i tańców. Spotkanie było niezwykle udane.

Na koniec wszyscy zgromadzeni mieli możliwość obejrzenia filmiku (prezentacji ze zdjęciami) podsumowującego cały rok szkolny 2017/2018. Dzieci otrzymały nagrody, a od bibliotekarki pamiątki - książeczki pt. „Motylki w bibliotece". Były one tworzone wspólnie z dziećmi podczas dwóch zajęć bibliotecznych poprowadzonych w czasie trwania Tygodnia Bibliotek. Impreza obfitowała w momenty pełne radości i wzruszeń. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i możliwość udziału w tak ważnej uroczystości.

Zakończenie roku szkolnego - "Motylki" Zakończenie roku szkolnego - "Motylki" Zakończenie roku szkolnego - "Motylki" Zakończenie roku szkolnego - "Motylki"
Zakończenie roku szkolnego - "Motylki" Zakończenie roku szkolnego - "Motylki"