październik 2018

Bal karnawałowy, Dzień Babci i Dziadka

Bal karnawałowy12 stycznia w Przedszkolu w Manowie odbył się bal karnawałowy połączony z Dniem Babci i Dniem Dziadka. Na przybyłych czekało wiele konkursów i atrakcji. Wszyscy śpiewali i tańczyli w zabawny sposób. Odbył się konkurs na jak najszybsze dmuchanie i zawiązane balona oraz prezentacja strojów karnawałowych dzieci na wybiegu. Zabawa w odbijanie balonów wszystkim się podobała.

Zaproszona bibliotekarka zadawała dzieciom zagadki, przeczytała opowiadanie o dziadkach i wierszyki. Dzieci udawały także kotki, które chodziły sobie na spacerek i na dany sygnał wracały do swoich dziadków. Kotkom znudziło się jednak bycie grzecznymi i postanowiły pofiglować - zaplątały swoich najbliższych w wełniane sznurki. Było radośnie i kolorowo. Dziękujemy za zaproszenie.

Bal karnawałowy Bal karnawałowy Bal karnawałowy Bal karnawałowy