luty 2020

"Kicia Kocia w bibliotece" spotkanie z przedszkolakami.

Dzisiaj 12 czerwca trzylatki z Przedszkola w Boninie poznały Kicię Kocię. Kicia Kocia jest bohaterką serii książeczek autorstwa Anity Głowińskiej, które opowiadają o rezolutnej kotce i jej przyjaciołach. A na naszym spotkaniu Kicia Kocia zachęcała maluchy do odwiedzin w bibliotece. Przekonywała je, że biblioteka to super miejsce w którym oprócz wypożyczenia książeczki można robić wiele ciekawych rzeczy. Można obejrzeć bajkę, namalować ilustrację do ulubionej  książeczki, nauczyć się składać motylka z papieru. Można też pójść na spotkanie z autorką bajek i otrzymać autograf. Kiedy Kicia Kocia zakończyła przedstawiać zalety odwiedzin w bibliotece przyszedł czas na wspólną zabawę.

"Kicia Kocia w bibliotece" - spotkanie zprzedszkolakami.a "Kicia Kocia w bibliotece" - spotkanie zprzedszkolakami.a "Kicia Kocia w bibliotece" - spotkanie zprzedszkolakami.a