wrzesień 2020

Odwiedziny przedszkolaków z Bonina

Nasza bibliotekę odwiedziły przedszkolaki i ich wychowawczyni Pani Małgorzata Kułak z Przedszkola w Boninie.  Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, że każda książka ma swoje ustalone na półce miejsce po to, żeby odnaleźć  tę, która nas  w danej chwili interesuje.  Aby przedszkolaki mogły łatwiej zrozumieć na czym polega ład w bibliotece wysłuchały opowiadanie pod tytułem „Bałagan w bibliotece”. Następnie chwaliły się znajomością popularnych bajek przedstawionych w formie prezentacji. Kilka zabaw z książką w roli głównej urozmaiciło spotkanie. Na koniec każde dziecko otrzymało kolorową zakładkę na której widnieje motto zachęcające do częstych odwiedzin naszej biblioteki.

Odwiedziny przedszkolaków z Bonina.  Odwiedziny przedszkolaków z Bonina.  Odwiedziny przedszkolaków z Bonina.  Odwiedziny przedszkolaków z Bonina.