wrzesień 2018

Wyjazd do Multikina

wyjazd 07Miesiąc grudzień jest dla nas wszystkich magicznym czasem . Najpierw oczekujemy na przyjście Mikołaja, a potem wyczekujemy Świąt Bożego Narodzenia. Wtedy to, w naszej świetlicy przygotowujemy się do Bożonarodzeniowego występu- „Jasełka" .Dzięki finansowemu wsparciu pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Wyszewie oraz Radzie Osiedla w Rosnowie, wspólnie z dziećmi z Wyszewa, Wyszeborza i dwoma tanecznymi grupami, wybraliśmy się do kina . Wyjazd był ten dla nas prezentem z okazji Mikołajek a także nagrodą za przygotowywanie „Bożonarodzeniowego koncertu dziecięcej radości". Sami mogliśmy wybrać bajkę wiec zgodnie wybraliśmy animowany film „Trolle".

Tytułowe Trolle to wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki. Żyją w równie kolorowym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą. Szczególnym entuzjazmem wyróżnia się Poppy, której beztroska i radość udziela się wszystkim dookoła. Wyjątkiem jest Mruk, odludek, który uważa, że wszystkim Trollom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Jego przepowiednie sprawdzają się, gdy drogę do wioski odnajdują Bergeni, odwieczni wrogowie Trolli, którzy porywają najlepszych przyjaciół Poppy. Uważam, że wyjazd ten był świetnym pomysłem , ponieważ dzieci mogły choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i przygotowań do występu. Zmęczeni ale szczęśliwi, późnym wieczorem powróciliśmy do domu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uśmiechu na dziecięcych twarzach.

Instruktor- Magdalena Filipowicz

wyjazd 01 wyjazd 01 wyjazd 01 wyjazd 01