listopad 2017

Bożonarodzeniowy Koncert pt.,, Jasełkowa Łezka Humoreska"

20 grudnia w Klubie Osiedlowym w Rosnowie odbył się Bożonarodzeniowy Koncert pt. ,,Jasełkowa Łezka Humoreska". W tym czasie zaprezentowały się zespoły taneczne działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Wyszewie oraz zostały wystawione ,, jasełka '' w wykonaniu dzieci ze Świetlicy ,, Rozgłośnia " w Rosnowie.

Koncert Bożonarodzeniowy pt.,, Jasełkowa Łezka Humoreska" Koncert Bożonarodzeniowy pt.,, Jasełkowa Łezka Humoreska" Koncert Bożonarodzeniowy pt.,, Jasełkowa Łezka Humoreska" Koncert Bożonarodzeniowy pt.,, Jasełkowa Łezka Humoreska"