listopad 2017

Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego.

Podczas  spotkania,  26 maja w  Koszalińskiej Bibliotece Publicznej, najmłodsi i najaktywniejsi czytelnicy bibliotek powiatowych obchodzili swoje święto. Wśród najaktywniejszych  miłośników literatury  naszej gminy, zaproszonych na tę uroczystość  byli: Zuzanna Ceglarek,  Zuzanna Salamon,  Zuzanna Jamka,  Milena Sadowska, Martyna Fiedorowicz, Julia Mikulska, Nikola Różycka, Patrycja Dróżdż. Imprezę uświetnił spektakl  pt: ”Lokomotywa” w wykonaniu teatru lalek „Marko” działający przy Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie a słodki poczęstunek oraz nagrody książkowe dla każdego   czytelnika stanowiły  miłe zakończenie  spotkania.

Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego. Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego. Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego. Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego.