BIP  

Biuletyn Informacji Publicznej

   

Kalendarium imprez  

czerwiec 2021
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
   

Polityka bezpieczeństwa  

   

Aktualności

"Kompostujesz - Środowisko ratujesz!!! - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Szczegóły

konkurs plastyczny02

W miesiącu marcu GOK Wyszewo ogłosił konkurs plastyczny w ramach realizowanego projektu „Kompostujesz-Środowisko ratujesz!!!". Pandemia wymusiła na organizatorach zarówno zmianę terminu trwania konkursu, jak i jego formułę. Zdecydowaliśmy się na nadsyłanie przez dzieci prac on-line. Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej promującej kompostowanie jako jeden z elementów ochrony środowiska. Miłą niespodzianką był tak znaczący odzew. Ilość nadesłanych zdjęć i skanów prac plastycznych sprawiła, że Komisja Konkursowa miała sporo pracy przy ich ocenie. Ostatecznie przyznano 9 nagród głównych oraz 5 wyróżnień.
W grupie I (klasy I-III) nagrodzono : Oliwiera Jarosika (I miejsce), Stanisława Barabasz i Hannę Mikulską (równorzędne II miejsce) oraz Jakuba Sobańskiego i Huberta Czerwiaka (równorzędne III miejsce).
W grupie II (klasyIV-VIII) nagrodzono: Zuzannę Wojnarowską (I miejsce), Katarzynę Kowal (II miejsce), Jakuba Wiśniewskiego i Gabrielę Krasucką-Kowalską (równorzędne III miejsce).
Ponadto wyróżniono: Katarzynę Cybulską, Klaudię Sitarek, Hannę Miziołek, Natana Andrzejewskiego           i Zuzannę Wiśniewską.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i upominki.

Publikacja została zrealizowana w ramach projektu "Kompostujesz - Środowisko ratujesz" dzięki grantowi finansowanemu z Funduszu Naturalnej Energii. Organizatorem konkursu jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ - SYSTEM S.A., a Partnerem Konkursu jest Fundacja " Za górami, za lasami".

 

konkurs plastyczny01 konkurs plastyczny01 konkurs plastyczny01 konkurs plastyczny01
konkurs plastyczny01 konkurs plastyczny01 konkurs plastyczny01 konkurs plastyczny01

   
© Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie