październik 2020

Projekt GOK-u nadal w toku!!!

Pamiętacie jeszcze o naszym konkursie plastycznym dotyczącym zasad i zalet kompostowania? Wierzymy, że tak! Nie możemy się jeszcze z Wami spotkać, więc mamy dla was propozycję - przygotujcie pracę plastyczną i prześlijcie nam zdjęcia. Z nadesłanych prac stworzymy wirtualną galerię.

NAGRODY CZEKAJĄ!!!

Konkurs GOK przer

Regulamin konkursu

Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie ogłasza konkurs plastyczny na wykonanie plakatu, ulotki lub projektu tablicy informacyjnej o tematyce związanej z prawidłową segregacją odpadów biodegradowalnych, ich recyklingiem, a w szczególności z kompostowaniem.
REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO
„KOMPOSTUJESZ – ŚRODOWISKO RATUJESZ!"

Cele konkursu:
• Rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej.
• Kształtowanie u dzieci poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą.
• Ograniczenie dewastacji środowiska, zwłaszcza w zakresie wykorzystania odpadów biodegradowalnych.

Adresaci konkursu:
Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży zamieszkujących Gminę Manowo
• I grupa wiekowa 7-9 lat (klasy I – III)
• II grupa wiekowa 10-15 lat ( klasy IV-VIII)

• W konkursie mogą wziąć udział prace plastyczne: format - A4 lub A3
forma i technika – technika płaska, wykonanie: farby, pastele, kredki, wyklejanka, kolaż, frotaż.
• Każdy uczestnik może dostarczyć tylko jedną, samodzielnie wykonaną pracę plastyczną.
• Dostarczone prace pozostaną do dyspozycji Organizatora.
• Każda praca powinna być widocznie opisana imieniem i nazwiskiem autora.

Przesłanie prac:
• Prace plastyczne należy przesłać drogą mailową na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ocenianie prac:

• Oceny prac oraz wyłonienie laureatów dokona komisja powołana przez Organizatora.• Ocenie będzie podlegać: zgodność pracy z tematyką Konkursu, oryginalność i kreatywność w ujęciu tematu, walory artystyczne, m.in. kompozycja, kolorystyka, technika wykonania.
• Decyzja Komisji co do wyboru najlepszych prac jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.
• Na podstawie nadesłanych prac utworzona zostanie galeria na stronie Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie zaprezentowane zostaną wszystkie nadesłane drogą elektroniczną prace.

Nagrody w konkursie:

• Komisja konkursowa przyzna 2 nagrody główne w każdej kategorii wiekowej. Pozostali uczestnicy otrzymają upominki.
• Laureaci Konkursu zostaną nagrodzeni podczas uroczystości wręczenia nagród w wyznaczonych świetlicach, po ich uruchomieniu.
• Laureaci w obu kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe, organizator zastrzega sobie prawo do wręczenia większej ilości nagród lub wyróżnień
• W przypadku rezygnacji przez laureata z nagrody, Organizator zastrzega sobie prawo do przekazania nagrody innemu uczestnikowi Konkursu, który spełnił wszystkie wymagania określone w niniejszym Regulaminie.
• Nie jest możliwe odstąpienie prawa do nagrody osobom trzecim. Nie jest możliwe wypłacenie równowartości nagrody.

• Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 maja 2020 roku
• Łączna pula nagród wynosi 2100 zł