BIP  

Biuletyn Informacji Publicznej

   

Kalendarium imprez  

maj 2020
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

Polityka bezpieczeństwa  

   

Aktualności

Projekt GOK-u nadal w toku!!!

Szczegóły


 

Pamiętacie jeszcze o naszym konkursie plastycznym dotyczącym zasad i zalet kompostowania? Wierzymy, że tak! Nie możemy się jeszcze z Wami spotkać, więc mamy dla was propozycję - przygotujcie pracę plastyczną i prześlijcie nam zdjęcia. Z nadesłanych prac stworzymy wirtualną galerię.


NAGRODY CZEKAJĄ!!!

 

 Konkurs GOK przer

 

Regulamin konkursu

Czytaj więcej...

Życzenia

Szczegóły

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych obfitości na świątecznym stole oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie 1

INFORMACJA

Szczegóły

Ważna informacja dla dzieci, rodziców i czytelników!


Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie, Biblioteki w Boninie, Manowie i Wyszewie oraz świetlice w Grzybnicy, Kretominie, Manowie, Wyszeborzu i Wyszewie zostaną zamknięte od 12 marca 2020 roku do odwołania.


Działania te mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 i zostały podjęte w związku z decyzją sztabu kryzysowego z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego o czasowym zamknięciu instytucji kultury od 12 marca 2020 roku.

Regulamin Konkursu Plastycznego

Szczegóły

Plakat

Regulamin do konkursu

Czytaj więcej...

Zapraszamy na zabawę karnawałową

Szczegóły

Zabawa karnawalowa

Wygraliśmy dofinansowanie w ramach Funduszu Naturalnej Energii do projektu "Kompostujesz-środowisko ratujesz" :-)

Szczegóły

baner 750x300 na www

Tegoroczna jubileuszowa X edycja konkursu Fundusz Naturalnej Energii realizowana przez
GAZ-SYSTEM w partnerstwie z Fundacją „Za górami, za lasami" cieszyła się największym zainteresowaniem ze wszystkich dotychczasowych edycji. Łącznie wpłynęło 201 wniosków o dofinansowanie.

Fundusz Naturalnej Energii jest organizowany już po raz dziesiąty. Ideą konkursu jest wsparcie samorządów, placówek oświatowych oraz organizacji pozarządowych w realizacji innowacyjnych projektów ekologicznych. W tym roku do rozdysponowania było 250 000 zł na terenie pięciu województw: mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego. Wnioskujący przesłali aż 201 wniosków o dofinansowanie inicjatyw podejmujących ważne tematy ekologiczne. Zwyciężyło tylko 25 z nich, a wśród nich nasz, najlepszy w zachodniopomorskim.

W tym roku jury konkursu zwracało uwagę na projekty, które wpływają pozytywnie na środowisko, ale także na takie, których realizacja przyczynia się do budowania postaw obywatelskich w obszarze ochrony przyrody i zmiany postaw na proekologiczne. Autorzy projektów podejmowali się praktycznych działań, które realnie przyczyniają się do oszczędzania wody czy zwiększania efektywności w zakresie gospodarowania odpadami. Jury wybrało finałowych 25 projektów - po pięć z każdego województwa. Oceniany był potencjał proekologiczny projektów, zasięg planowanych działań oraz innowacyjne podejście do potrzeb lokalnych.

Życzenia

Szczegóły

życzenia bożonarodzeniowe

Zapraszamy na Sylwestra

Szczegóły

freshfinds 2020

Konkurs wojewódzki "KULTURA na DZIŚ"

Szczegóły

Bez tytułu

Zapraszamy chętne dzieci i młodzież do udziału w wojewódzkim konkursie "KULTURA na DZIŚ", realizowanego w ramach zadania "PODAJ_KULTURĘ" programu edukacja kulturalna. Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Organizatorem konkursu jest Sławęcińskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych oraz Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ryszewku.

Osoby zainteresowane zgłaszaja sie do Instruktorów Świetlic Gminy Manowo.

Regulamin konkursu dostępny poniżej

Czytaj więcej...

"Wieczór Piosenek Patriotycznych"

Szczegóły

Narodowe Święto Niepodległości

Podkategorie

   
© Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie