BIP  

Biuletyn Informacji Publicznej

   

Kalendarium imprez  

sierpień 2020
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Polityka bezpieczeństwa  

   

Aktualności

"Kompostujesz - Środowisko ratujesz!!! - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Szczegóły

konkurs plastyczny02

W miesiącu marcu GOK Wyszewo ogłosił konkurs plastyczny w ramach realizowanego projektu „Kompostujesz-Środowisko ratujesz!!!". Pandemia wymusiła na organizatorach zarówno zmianę terminu trwania konkursu, jak i jego formułę. Zdecydowaliśmy się na nadsyłanie przez dzieci prac on-line. Zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej promującej kompostowanie jako jeden z elementów ochrony środowiska. Miłą niespodzianką był tak znaczący odzew. Ilość nadesłanych zdjęć i skanów prac plastycznych sprawiła, że Komisja Konkursowa miała sporo pracy przy ich ocenie. Ostatecznie przyznano 9 nagród głównych oraz 5 wyróżnień.
W grupie I (klasy I-III) nagrodzono : Oliwiera Jarosika (I miejsce), Stanisława Barabasz i Hannę Mikulską (równorzędne II miejsce) oraz Jakuba Sobańskiego i Huberta Czerwiaka (równorzędne III miejsce).
W grupie II (klasyIV-VIII) nagrodzono: Zuzannę Wojnarowską (I miejsce), Katarzynę Kowal (II miejsce), Jakuba Wiśniewskiego i Gabrielę Krasucką-Kowalską (równorzędne III miejsce).
Ponadto wyróżniono: Katarzynę Cybulską, Klaudię Sitarek, Hannę Miziołek, Natana Andrzejewskiego           i Zuzannę Wiśniewską.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i upominki.

Czytaj więcej...

Informacja

Szczegóły

Góry 2020

Projekt GOK-u nadal w toku!!!

Szczegóły


 

Pamiętacie jeszcze o naszym konkursie plastycznym dotyczącym zasad i zalet kompostowania? Wierzymy, że tak! Nie możemy się jeszcze z Wami spotkać, więc mamy dla was propozycję - przygotujcie pracę plastyczną i prześlijcie nam zdjęcia. Z nadesłanych prac stworzymy wirtualną galerię.


NAGRODY CZEKAJĄ!!!

 

 Konkurs GOK przer

 

Regulamin konkursu

Czytaj więcej...

Życzenia

Szczegóły

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych obfitości na świątecznym stole oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie 1

INFORMACJA

Szczegóły

Ważna informacja dla dzieci, rodziców i czytelników!


Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie, Biblioteki w Boninie, Manowie i Wyszewie oraz świetlice w Grzybnicy, Kretominie, Manowie, Wyszeborzu i Wyszewie zostaną zamknięte od 12 marca 2020 roku do odwołania.


Działania te mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 i zostały podjęte w związku z decyzją sztabu kryzysowego z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego o czasowym zamknięciu instytucji kultury od 12 marca 2020 roku.

Regulamin Konkursu Plastycznego

Szczegóły

Plakat

Regulamin do konkursu

Czytaj więcej...

Zapraszamy na zabawę karnawałową

Szczegóły

Zabawa karnawalowa

Wygraliśmy dofinansowanie w ramach Funduszu Naturalnej Energii do projektu "Kompostujesz-środowisko ratujesz" :-)

Szczegóły

baner 750x300 na www

Tegoroczna jubileuszowa X edycja konkursu Fundusz Naturalnej Energii realizowana przez
GAZ-SYSTEM w partnerstwie z Fundacją „Za górami, za lasami" cieszyła się największym zainteresowaniem ze wszystkich dotychczasowych edycji. Łącznie wpłynęło 201 wniosków o dofinansowanie.

Fundusz Naturalnej Energii jest organizowany już po raz dziesiąty. Ideą konkursu jest wsparcie samorządów, placówek oświatowych oraz organizacji pozarządowych w realizacji innowacyjnych projektów ekologicznych. W tym roku do rozdysponowania było 250 000 zł na terenie pięciu województw: mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego. Wnioskujący przesłali aż 201 wniosków o dofinansowanie inicjatyw podejmujących ważne tematy ekologiczne. Zwyciężyło tylko 25 z nich, a wśród nich nasz, najlepszy w zachodniopomorskim.

W tym roku jury konkursu zwracało uwagę na projekty, które wpływają pozytywnie na środowisko, ale także na takie, których realizacja przyczynia się do budowania postaw obywatelskich w obszarze ochrony przyrody i zmiany postaw na proekologiczne. Autorzy projektów podejmowali się praktycznych działań, które realnie przyczyniają się do oszczędzania wody czy zwiększania efektywności w zakresie gospodarowania odpadami. Jury wybrało finałowych 25 projektów - po pięć z każdego województwa. Oceniany był potencjał proekologiczny projektów, zasięg planowanych działań oraz innowacyjne podejście do potrzeb lokalnych.

Życzenia

Szczegóły

życzenia bożonarodzeniowe

Zapraszamy na Sylwestra

Szczegóły

freshfinds 2020

Podkategorie

   
© Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie