BIP  

Biuletyn Informacji Publicznej

   

Kalendarium imprez  

listopad 2019
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   

Polityka bezpieczeństwa  

   

Aktualności

Konkurs wojewódzki "KULTURA na DZIŚ"

Szczegóły

Bez tytułu

Zapraszamy chętne dzieci i młodzież do udziału w wojewódzkim konkursie "KULTURA na DZIŚ", realizowanego w ramach zadania "PODAJ_KULTURĘ" programu edukacja kulturalna. Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Organizatorem konkursu jest Sławęcińskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych oraz Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ryszewku.

Osoby zainteresowane zgłaszaja sie do Instruktorów Świetlic Gminy Manowo.

Regulamin konkursu dostępny poniżej

Czytaj więcej...

"Wieczór Piosenek Patriotycznych"

Szczegóły

Narodowe Święto Niepodległości

"Najlepszy Dziecięcy Czytelnik lata 2019" - konkurs rozstrzygnięty

Szczegóły

Najlepszy Czytelnik lata20190912 121214m

Konkurs „Najlepszy Dziecięcy Czytelnik lata 2019" skierowany był do dzieci i młodzieży w wieku 6-15 lat. Organizatorem konkursu była Biblioteka Publiczna Gminy Manowo w Wyszewie wraz z filiami w Boninie   i Manowie. Zadaniem dzieci było wypożyczenie i przeczytanie jak największej ilości książek oraz wykonanie do każdej z nich jednej ilustracji. Komisja konkursowa nagrodziła troje dzieci:
- I miejsce - Oliwier Jarosik z Manowa;
- II miejsce- Amelia Adamczyk z Manowa;
- III miejsce - Nina Wojcieszek z Bonina.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w naszym konkursie.

Czytaj więcej...

Piknik z okazji Święta Wojska i Lotnictwa Polskiego

Szczegóły

3323 sierpnia br. na plaży w Rosnowie zorganizowany został Piknik z okazji niedawno obchodzonego Święta Wojska Polskiego. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia przez delegacje wieńców pod pomnikiem „Lotników" w Rosnowie. Następnie zgromadzeni mieszkańcy i goście zostali zaproszeni na koncert zespołów: Bandoska z Bonina, Wacław Nowicki z Bonina, Dizel, Disco Polo Show oraz Baflo. Ponadto imprezie towarzyszyła loterii z nagrodami, których sponsorem była firma MPS International z Koszalina oraz stoisko dotyczące projektu Powiatu Koszalińskiego „Wiem, badam się, zapobiegam", mającego na celu wczesne wykrywanie raka jelita grubego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i zapraszamy za rok.

Czytaj więcej...

Święto Wojska i Lotnictwa Polskiego

Szczegóły

Święto lotnictwa 2019 ten2

Informacja

Szczegóły

mt-ignore:świetlica

Informacja

Szczegóły

karkonosze

"Rozmowy przy wspólnym stole"

Szczegóły

Rozmowy przy wspólnym stole2

Czytaj więcej...

Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego

Szczegóły

czytelnik dziecięcy22

30 maja 2019 r. w Bibliotece Publicznej w Koszalinie odbyło się Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego. W tym roku najaktywniejszymi czytelnikami w naszej gminie, których wyróżniono zaproszeniem na uroczystość byli: Antonina Sieniawska, Piotr Hernet, Zuzanna Wójcik, Andrzej Lipiński, Filip Lipiński, Monika Stankiewicz, Maria Kruk oraz Amelia Adamczyk. Gratulacje, nagrody książkowe i dyplomy wręczała czytelnikom zastępca dyrektora Koszalińskiej Biblioteki Publicznej, Pani Beata Sawa-Jovanoska oraz przedstawiciele Starostwa w Koszalinie- Ewa Zagórska i Arkadiusz Janz. Niespodzianką dnia było zaproszenie do Bałtyckiego Teatru Dramatycznego na spektakl pod tytułem „Strażniczka magicznego lasu". Gratulujemy wyróżnionym czytelnikom z naszej gminy oraz zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież do systematycznego odwiedzania naszych bibliotek.

Czytaj więcej...

Festyn Rodzinny

Szczegóły

DSC 0253

 

Czytaj więcej...

Podkategorie

   
© Gminny Ośrodek Kultury w Wyszewie